ÖZLENİLEN TABLO İŞTE PEYGAMBER OCAĞI

Ynt: ÖZLENİLEN TABLO İŞTE PEYGAMBER OCAĞI

kimsenin inancı ,mezhebi üzerinden yorum yapmaya kimsenin hakkı yoktur.hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz.hemde yüzyıllardır.birlik beraberlik kardeşlik içinde korkarım bunu özümseyememiş olanlar var aramızda.ayrıca aleviliği islamdan ayrı bir din olarak göstermeye kimsenin hakkı yok.hepimiz aynı dini paylaşıyor aynı namazı kılıyor,aynı kuran-ı kerimi okuyoruz. noo*-*-

kurban olduğum ALLAH islah etsin.her şehrimizde her askeriyede kılınsın inşallah toprağımızı bize bağışlasın inşallah.hepimiz biriz TÜRKÜ-KÜRDÜ-ALEVİSİ-ÇERKEZİ-LAZI biz kardesiz bizz TÜRKÜZ TÜRKİYE ' YİZ

kardeşim ben acemi birliğimi ısparta 40. piyade de yaptım cuma namazlarını beraber kılıyoduk . usta birliğide kırklareli. ordada mescit vardı hiç sıkıntı çekmedik kılabiyorduk yani . hatta öğlen iştimasını da cuma günleri yarım saat sonra alırdı komutanlarımız. ordu din düşmanı diyen arkadaşlarımızıda kınıyorum. insan kendine iftira atarmı. bizim insanımız atıyor..

Şimdi ecdadımıza baktığımız zaman tarih boyunca, müslümanı, hristiyanı, yahudisi, ermenisi, rum, hep birlikte yaşamışızdır. Ama yaşarkende İslamın temeli İSLAMİYETİ anlatma Müslümanlığı yayma çabasında olmuşuzdur. İslamiyet de son HAK dindir. Diğer dinler amacından saptıkları için İslamiyet gelmiştir. Neyse konuyu farklı yerlere taşımayayım. Yani bizim ecdadımız atalarımız dedelerimiz dışlamamıştır. Ancak yapılan planlar souç vermiş ve şerefsizler aynı mahallede yaşamış insanları birbirine düşürmeyi başarmıştır. Ben çok biliyorum diye bir imada bulunmak istemiyorum ama tarihe ve yakın tarihede merakım olduğu için araştırdım. Daha çok ayrıntı var. Fakat şöyle söyleyeyim. TSK içinde, her yerde de olduğu gibi bize karşı hainlik yapanlar vardır ve olacaktır. Önemli olan onların oyunlarına gelmememiz

doganbey1 link=topic=47900.msg463091#msg463091 date=1320099743' Alıntı:
Şimdi ecdadımıza baktığımız zaman tarih boyunca, müslümanı, hristiyanı, yahudisi, ermenisi, rum, hep birlikte yaşamışızdır. Ama yaşarkende İslamın temeli İSLAMİYETİ anlatma Müslümanlığı yayma çabasında olmuşuzdur. İslamiyet de son HAK dindir. Diğer dinler amacından saptıkları için İslamiyet gelmiştir. Neyse konuyu farklı yerlere taşımayayım. Yani bizim ecdadımız atalarımız dedelerimiz dışlamamıştır. Ancak yapılan planlar souç vermiş ve şerefsizler aynı mahallede yaşamış insanları birbirine düşürmeyi başarmıştır. Ben çok biliyorum diye bir imada bulunmak istemiyorum ama tarihe ve yakın tarihede merakım olduğu için araştırdım. Daha çok ayrıntı var. Fakat şöyle söyleyeyim. TSK içinde, her yerde de olduğu gibi bize karşı hainlik yapanlar vardır ve olacaktır. Önemli olan onların oyunlarına gelmememiz
Bildiğim kadarıyla ecdadımız azınlıkları da onları korumak adına askere bile almamış, sahip çıkmış, ve himaye etmiştir.

93 yıl öncesi

esh_24689.jpg