td 95 dip kazan çekiyo

Ynt: td 95 dip kazan çekiyo

toprak iyi olunca dokunmuyor motora ben 90 lık bacagı tekli olarak zor kullanıyorum motorun canı çıkıyor bizim topragı bir görseniz ama bu bizimkinin yanında kral toprak

Hocam kolay gelsin güzel paylaşım da videoyu ters çekmişsin izlerkende kafaı eğmek zorunda kaldık,bizim burada dip kazan yaygın değil düşünüyorum almayı hiç kullanmadık topraklarımızda

hacimmet link=topic=47944.msg472693#msg472693 date=1321808715' Alıntı:
Hocam kolay gelsin güzel paylaşım da videoyu ters çekmişsin izlerkende kafaı eğmek zorunda kaldık,bizim burada dip kazan yaygın değil düşünüyorum almayı hiç kullanmadık topraklarımızda
tek kişiyle anca o kadar cekım yapabıldık :) dip kazana gelınce sıddetle tavsıye ederım tarlayı alttan patlatıyo yagmur suyu ustte kalmıyo bide biz martta felan tarlaya gırıyoruz tarla hemen kuruyo faydasını gorduk

rahimavci link=topic=47944.msg467432#msg467432 date=1321103281' Alıntı:
toprak iyi olunca dokunmuyor motora ben 90 lık bacagı tekli olarak zor kullanıyorum motorun canı çıkıyor bizim topragı bir görseniz ama bu bizimkinin yanında kral toprak
kardes daha once 80 66 wardı bu mazeme ondan mıras şimdi yaptıracak olsam 3 bacaklı yaptırırdım