gaziantepli yerli kamyonet

arkadaşlar gaziantepli bir firma temsadan sonra 2.yerli kamyonet firmasını kurmayı başardı
aylık 100adet üretime sahip olan firma ürettikleri kamyonun adını folkvan koydular ,
folk foklor halk anlamına gelio
van ise kamyonet anlamına gelio yani kelime birleşince folkvan halk kamyoneti ortaya çıkıo
www.folkvan.com

Ynt: gaziantepli yerli kamyonet

dennizs link=topic=5427.msg55980#msg55980 date=1215607998' Alıntı:
bildiğin ısuzu sadece ızgara değişik şu anda trafikte böle bir araç var mı??

bildigin ısuzu diyorsunda mitsubishi nin tipide ısuzu ile aynı üstelik tipi önemli degilki bakalım diger aksamları benziyormu

hellal olsun adamlara

pascalgazi link=topic=5427.msg56056#msg56056 date=1215627154' Alıntı:
bildigin ısuzu diyorsunda mitsubishi nin tipide ısuzu ile aynı üstelik tipi önemli degilki bakalım diger aksamları benziyormu hellal olsun adamlara
bende onu diyorum aynı olmasın bir farkımız olsun memleketimizde hatta dünyanın önde gelen otomobil firmalarının en üst düzey tasarımlarında türk tasarımcılar var wv eos türk tasarımı en başında ben istiyorum ki her alanımızda özgün olalım tek olalım ben bu anlamda bildiğin ısuzu dedim yoksa türk mallarına vs başka bişeye garezim yok

vaybe helal olsun gercekten dısı onemlı dıgıl alsnda ıcı daha onemlı ısuzu larda yakıt tuketımı bıraz fazla mıtsubıshıde kalıtede bıraz dusuk ısalah halkfolkloru bunlardan daha ıytıdır suan trafıkte varmı bu aractan goren