TUMOSAN 8195 mi HATTAT A110 MAXI mi?

Fiyatlari(pazarliksiz) hemen hemen ayni 79-80 civari hangisini tavsiye edersiniz? 7 hp fark var ve de hattat in cogu ozelligi tumosanda yok ama ayni fiyat nasil oldu?

Ynt: TUMOSAN 8195 mi HATTAT A110 MAXI mi?

HATTATI HİÇ KULLANMADIM AMA TTÜMOYU BİLİYORUM...
tümo güzel hattatda eminim tümodan kalır yanı yokturki +ları var... bn olsam kullanıcıları ile görüserek, hattat derim :)

dediğin traktörlerin ikisine de bindim kullanmasam da çalıştırıp sesini, vites geçişlerini denedim.. özellikleri hakkında bilgi aldım... 8195: 95hp.. 110maxi ise 102 hp güce sahip.. Bana sorarsan ikisi de iş yapacak motor lakin kullanış güç ve konfor açısından kesinlikle hattat daha iyi.. Günümüze kadar aynı şirket üniversalı da üretti işi yürütemedi valtra ve hattatı üretmeye başladı bi sendeledi gibi oldu fakat halkın desteği ve pazardaki kar oranıyla şuan da çok iyi durumda kabinli kabinsiz birçok model üretmekte ve fabrikası tekirdağ çerkezköyde.. Bizim bulunduğumuz köyde 7-8 tane hattat oldu 1i a60 3ü 80lik ve 90 lık modelleri var.. konfor açısından çok güzel ve kullanıcıları memnunlar.. karar senin Tümosan ı kesinlikle kötülemiyorum lakin 8195 kalıbının motoru değil gibi sanki... ben ikisinide kullanmıyorum tarafsız bir yorum yaptım ama kullanıcısını bulup ayrıntılı bilgi alman çok iyi olacaktır... Hayırlısı olsun...

hattat a60kullanıyorum memnunum btanede a65 alcam nasıpse tumosan kullnmadım hattat bır ıkı yıla kadar pıyasada baya yer edınır şu an daha pek bılen yok özellık olarak hepsınden ıyı fıyat olarak daha uygun

savaser link=topic=48003.msg464062#msg464062 date=1320264628' Alıntı:
hattatin yedek parca durumu nasil? adana da tarim fuarinda adam yedek parca ucak kargosu ile 24 saat icinde gelir dedi dogrumu?
imkanın varsa gel Tekirdağa gez fabrikasını gör herşeyi yedek parçada sorun çıkmaz servis zaten halleder.. bizim köydeki 90lıkta klima bozulmuş adam aramış servis gelip motoru almış 3-4 saat sonra getirmiş klimayı yapıp bi kuruşta para vermemiş...

ünüversalcılar şimdi ağlıyor hattatın sonu da bu bence tabiki türk boğası her konuda istikrarı belli tümosan yıllar onu hep haklı çıkartıyor.yer gök nh ile tümosan oldu daha neyin hesabını yapıyorsunuzki

valla arkadaş hesap yaptıgımız falan yok mavi boncuga sözüm yok ama iş kırmızıya girdimi
mf si hattatı erkuntu hiç aglayan yok peki senin dedigin olsun . amaa gök mavi ise
yer kırmızı haberin olsun

sami ÖZKAN link=topic=48003.msg476473#msg476473 date=1322335010' Alıntı:
ünüversalcılar şimdi ağlıyor hattatın sonu da bu bence tabiki türk boğası her konuda istikrarı belli tümosan yıllar onu hep haklı çıkartıyor.yer gök nh ile tümosan oldu daha neyin hesabını yapıyorsunuzki

sami abi hep tümosan ı övuyosun ama yakıt düşmanın dan başka bişey degil kalıbının motoruda degil haberin olsun