Amerikan rüyası bitiyor mu?

ABD giderek fakirleşiyor

ABD’de fakirliğin son 10 yılda birçok bölgede giderek arttığı ve eğitim, güvenlik ve halk sağlığı için tehdit haline geldiği bildirildi.

685203_detay.jpg

sem amcaya yazık olcak...

Ynt: Amerikan rüyası bitiyor mu?

eee ne demişler.... zenginlik bi kişide 40 yıl sürer... amerika yaptığı oyunların ceremesini çeksin.türkiyenin olduğu gibi çoğu ülkenin başına bela

amerikan rüyası tek kutuplu dünyada daha sürecek gibi. savaş teknolojisinde güçlü oldukları
sürece bu rüya bitmez. ne zaman orada yaşayan bir siyahi, bir çinli, bir ispanyol, bir ingiliz
v.s. ben a.b.d. li değilim derse rüya o zaman biter. devletler aile gibidir. içeriden yıkılmadıktan sonra dışarıdan yıkamazsın. olaya duygusal değil, objektif olarak bakalım.

mete26 link=topic=48040.msg464576#msg464576 date=1320405693' Alıntı:
amerikan rüyası tek kutuplu dünyada daha sürecek gibi. savaş teknolojisinde güçlü oldukları
sürece bu rüya bitmez. ne zaman orada yaşayan bir siyahi, bir çinli, bir ispanyol, bir ingiliz
v.s. ben a.b.d. li değilim derse rüya o zaman biter. devletler aile gibidir. içeriden yıkılmadıktan sonra dışarıdan yıkamazsın. olaya duygusal değil, objektif olarak bakalım.
çok doğru bir teşhis abi tebrikler