TM 120 & L 95 70 56

Ynt: TM 120 & L 95 70 56

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar
Güzel videolar abi,son videoda romokta oynamayan havuç kalmadı heralde
havuçlar yerine iyi oturmuş
sağol son römorktaki havuç değil turp :)
güzel paylaşım eline koluna saglık biraz önce arazideydim tam bozkır kutup rüzgar sogugu var kemiklerimize işledi rüzgar ama hala havuc söküyolar camurun icinde
sağol seyit tam sezonu havucun şimdi sökülmesi gerekiyor rüzgar yağmur çamur bizi etkilemez teğet gecer :D

ramazanpullu link=topic=48064.msg464654#msg464654 date=1320423550' Alıntı:
yorumlar için teşekkürler arkadaşlarsağol son römorktaki havuç değil turp :)sağol seyit tam sezonu havucun şimdi sökülmesi gerekiyor rüzgar yağmur çamur bizi etkilemez teğet gecer :D
havuca odaklandık turpu gözden kaçırdık niyeyse senin paylaşımlarda gözlerim hep havuç arıyo abi :D gerçi havuç da vardı videonun birinde :)

ramazanpullu link=topic=48064.msg464654#msg464654 date=1320423550' Alıntı:
yorumlar için teşekkürler arkadaşlarsağol son römorktaki havuç değil turp :)sağol seyit tam sezonu havucun şimdi sökülmesi gerekiyor rüzgar yağmur çamur bizi etkilemez teğet gecer :D
havuç okuyunca direk havuç dedim abi kb :)

paylaşım için teşekkürler ramazan abi
Rotovatör Dik bıçak mı L bıçak mı arka merdane den bize de lazım böyle satılır mı bilmiyoruz fiyat ne kadar olur yoksa kendimiz yapacağız sanayi de falan ?

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar
Kolay gelsin.Bereketli olsun abi.70 56 nın çekiş gücü
sağol kullanmasını bilirsen çekişi iyi 70 56 nın :)
kolay gelsin. paylaşım güzel motorlar daha güzel
sağol teşekkürler
Güzel paylaşım. Ekipte çok çalışıyor. Garajın masrafını çıkaracaklar heralde...
sağol erkan ufak bi garaj fazlasıyla çıkartırlar inşl.
paylaşım için teşekkürler ramazan abi
Rotovatör Dik bıçak mı L bıçak mı arka merdane den bize de lazım böyle satılır mı bilmiyoruz fiyat ne kadar olur yoksa kendimiz yapacağız sanayi de falan ?
sağol ali rotovatör L bıcak arka merdane yaptırman gerekli sanayide hazır olmaz galiba
TM120 harika , 70-56 ayrıca hoşuma gitti dar lastikli. son video da römork devrilebilirdi
sağol römork devrilecek kadar tehlike yoktu ama baya bi sarsıldı
Ramazan abi maşallah tm at gibi gidiyo tm ile herg ederken hiç sıkılmaz insan 6 lı pulluk heyy yavrum hey
sağol tm 6 lı pullukta iyi şimdilik işimizi görüyor
güzel paylaşım .bereketli olsun abi.120 lik kaç model
sağol tm 120 2004 model biz 2. el aldık 2006 da 500 saateydi şimdi 6700 saatte MAŞALLAH çok iyi gidiyor

ramazanpullu link=topic=48064.msg464792#msg464792 date=1320437126' Alıntı:
sağol ali rotovatör L bıcak arka merdane yaptırman gerekli sanayide hazır olmaz galiba

Arkaya merdane yaptıracağız abi de makine garantiden çıkacak..konuştum yetkili ile de..orjinal de olmuyor bunlar merdaneli olanlar rotatil...
Ya babam sanayi de bi ustaya sağlam ca yaptıracak garantiden çıksa da
zaten abi garanti pek bi işe yaradığını görmedim ben bu güne kadar...