arkadaşlar sizce en kötü traktör markası hangisi

Ynt: arkadaşlar sizce en kötü traktör markası hangisi

ilk önce taklitler bence en kötü onlar hem ucuz hem çabuk dökülüyo.bide kullanım alanına göre değişiyo sanırım.bizde balya yok mesela onun yerine su basarız,yani bunu değerlendirirken aynı işler için iyi kötü ayrımı yapmalıyız.farklı kullanım alanları için bir deyerlendirme pek isabetli olmaz kanaatindeyim

bence gayet net cevapların verilebileceği bir konu... Şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla piyasadaki en kötü traktörler MF ve FIAT ... Bu motorların meraklısı çok ise şimdiden alternatif markaları incelemelerini öneririm.... :):):)

Bu konu göreceli diye düşünüyorum Mesela 3000 dönüm arazisi olan bir kişi için fendt vario 936 gayet iyi bir traktör fakat mf 240 çok kötü bir traktördür . tersi olarak düşünürsek bodur meyve yetiştiren ve 15 dönüm araziye sahip olan bir kişi için de nh tn75f gayet iyi bir traktör fakat fendt vario 936 gayet kötü bir traktördür.Bana göre sahip olduğum ve işimi gören traktör en iyi markadır.

ufukbeyoglu58 link=topic=5438.msg56095#msg56095 date=1215631477' Alıntı:
bence gayet net cevapların verilebileceği bir konu... Şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla piyasadaki en kötü traktörler MF ve FIAT ... Bu motorların meraklısı çok ise şimdiden alternatif markaları incelemelerini öneririm.... :):):)

ufuk arkadaşım çok acımasızca olmuş .... mf ve fiat ( ki bende mf yi sevmem ) bence en kötüler arasında değil en iyiler arasında bence yukarıdalar .... yani mf yi sevmeyen çok nh yıda ama FİAT çok acımasız olmuş ...

Yusuf link=topic=5438.msg56236#msg56236 date=1215697604' Alıntı:
Bu konu göreceli diye düşünüyorum Mesela 3000 dönüm arazisi olan bir kişi için fendt vario 936 gayet iyi bir traktör fakat mf 240 çok kötü bir traktördür . tersi olarak düşünürsek bodur meyve yetiştiren ve 15 dönüm araziye sahip olan bir kişi için de nh tn75f gayet iyi bir traktör fakat fendt vario 936 gayet kötü bir traktördür.Bana göre sahip olduğum ve işimi gören traktör en iyi markadır.
mantıklı yorum.....

türkiyedeki en iyi 2 traktör ...MASSEY ve FİAT tır bunu asla unutmayın 2 side gavur ölüsü gibi kolay kolay bozulmazlar çok sağlam ve dayanıklıdır ..bnce yan sanayi olmayan tüm motorlar kendi çapında kalitelidir .. en kalitesizi ise İTM -ZETOR -FARMTRAK gibi 3.-4. Dünya ülkelelerinin ürettiği traktörlerdir diyorum

bitirimedirne link=topic=5438.msg56570#msg56570 date=1215846881' Alıntı:
türkiyedeki en iyi 2 traktör ...MASSEY ve FİAT tır bunu asla unutmayın 2 side gavur ölüsü gibi kolay kolay bozulmazlar çok sağlam ve dayanıklıdır ..bnce yan sanayi olmayan tüm motorlar kendi çapında kalitelidir .. en kalitesizi ise İTM -ZETOR -FARMTRAK gibi 3.-4. Dünya ülkelelerinin ürettiği traktörlerdir diyorum
arkadaşa katılıyorum massey ve fıat ın eski modellerine baqarsak çok sağlam traktörleri war örnek:massey 135-148-165-175 fıat 415-450-480-540-640-780 gibi düşüncesindeyim bunlar hayla eski kurt lardan ama yaptıqları işi şaşırtıcak şekil
SAYGILAR...

• Beğen
Tepkiler: Maydoslu