TAİWAN NEW HOLLAND

Ynt: TAİWAN NEW HOLLAND

doganbey1 link=topic=48080.msg465007#msg465007 date=1320504485' Alıntı:
Usta eline sağlık valla adamlar güzel toplamışlar makinaları yada artık sıfırdan mı yaptılar ne :D
7-8 ve 10. traktörün arkasına bakılırsa bunlar eski traktörleri alıp topluyorlar ama yinede güzel olmuşlar.
paylaşım için tşk...

malum siteyi ziyaret ettim.işte 80-66 nın hakkında yazılanlar

Tercüme google dan

Birçok Taylandlı çiftçilere muhtemelen New Holland 80-66S ile tanışmış değildir. Aslında, bu traktör Avrupalı ​​çiftçiler arasında üretilen ve birkaç yıl için geliştirilmiş ve yaygın olarak kabul gören ve yaygın olarak kullanılır olmuştur.80-66S, dayanıklılığı, kolay bakım ve düşük yakıt tüketimi için bilinir. New Holland 80-66S 85bg (BSAu) 4-Silindir IVECO motor ile donatılmış. Tayland pazarında 2WD ve 4WD modellerinin her ikisi de mevcuttur. 12 x 4 yarı senkromeçli tipi şanzıman. Bu traktör 2003 Türkiye ' de yapılır.

70-56 nın

New Holland 70-56 Tayland küçük New Holland traktör. Boyut olarak küçük olmasına rağmen, performans küçük değil. Aslında, performans geçmişte efsanevi Ford 5000 ile karşılaştırılabilir.70-56 boyutu ötesinde performansı ile küçük-orta ölçekli traktörler. New Holland traktörler olduğu gibi, 70-56, çok ekonomik yakıt tüketimi ve dayanıklılık için biliyorum. New Holland 70-56 75bg (BSAu) - 4 silindirli IVECO motor ile donatılmış. Tayland pazar 2WD ve 4WD modellerinin her ikisi de mevcuttur. Bu traktör 2003 yılından itibaren Türkiye ' de yapılan

Arkadaşlar bu sitenin broşürler kısmında pekçok eski modelin PDF formatında broşürleri var. Ben forum ortamına aktaramadım.linki veriyorum. bilen varsa aktarsın.
http://www.mitalai.com/EN_Main.htm

BROCHURE

FORD 5610S var.fiyatı 485 000 tayvan doları.bir TL 16 tayvan doları. yani Türk parası ile 30 000 tl yapıyor.4 silindirli 67 hp bir traktör.