Fiat 55-56 Broşür

Eski kağıtları karıştırırken ayıklarken buldum kendisi ilk fiat traktörümüz olur ve değiştirileli baya oldu belki birilerinin işine yarar diye taratıp koymak istedim ;D

1. On yüz
a3269569c2.jpg

2. Arka yüz
4861909a30.jpg

Ynt: Fiat 55-56 Broşür

kopyala yapıştır devam et!
enginrecep link=topic=48106.msg465311#msg465311 date=1320657379' Alıntı:
s.a. Saygi deger kardesler,
burda neyi anlamadiginizi bana kisaca soru seklinde bildirirseniz ben size
Cevaplarimi daga guzel verebilirim, kisadan bir ozet size kardesler..

1) Bu birlikte oldugu gibi goruyorsunuz 35-40 Uye burda bir dusunulmeyecek kadar Guctur...
2) Bu gucumuzu degerlendirmek icin sizlere sundugum bu yazimla sizleri Avrupayi Milletimize kole yapmak icin bir Davettir.
3) Evet Kardesler diyeceksiniz bu kardes kafayi yemis Avrupayi nasil bize kole yapicak..
4) Kardesler Allah z.c. Sahidim, siz birlik beraberlihe evet deyin ben size Avrupa nasil kole oluyor yolunu gosterecem.
5) Siz kardeslerim Milli beraberlihin ilk ilkesine imza atmak istiyorsaniz yanliz dedigimi yapin ve Meyvesini yeyin..
6) ALmayadan baslamak sartiyla Turkiyede kardesler en azin 10 Akademisyen kurucu Uyeyle,

7) ANA-VATAN Int. kuruyoruz.
8) Bu kurulus Almanyada Binalar satin alacak 20 Daireden 1000 Daireye kadar ve 1 Mio. Dairelere kadar...sinir yoktur..
9) Bu Binarlar Devlet Mahkemelerinde Acizden Satilan cogunlukla olacahi icin, Mahkemelere Teminat vermemiz lazim....
10) Bir Kasabanin Mahkemesinde bir Kurulusun veya Allah kulunun Mali Acizden satiliyorsa bu Binanin iyi geliri ve Semti cok iyi se alinacak.
11) Bu alinan binalardan gelen Kira gelirlerini 1/3 Giderler Kurulusun ve gelecege yatirim...yeni Binalar almaya ve gelirimizi arttirmaya..
12) Alinan Bilardan 1/3 Gelir Sosyal Hizmete mahdur kardeslerimize yardima ve yatirima...
13) Gelirlerden 1/3 Kurucu uylere ve bize Maddi yardim eden uyelere pay olarak esit sekilde dagitalacak, aydan aya..
14) Boylece Milletimize Kiralardan aldihimiz Helal kazanclari yonlendirmis olacagiz..
15) Bu olay birden bire patlayacagi icn ilk yardimlari yapmaya basladigimizda kardesler ilk 1000-10000 Uye temel kurucu olarak kalacaktir.
16) Her 1000 uyeden sonra Kasabalarda Illerde Grup halinde Maddi yardimlar Noter Huzurunda Toplanarak...
17) Her Gruba yeni gelir kaynaklari sunulup boylece Tum Milletimizi Gruplar halinde Milli beraberlihe ve Gelir kaynaklarina ulastirmaktir amacim..
18) Canim Kardeslerim Allah c.c. Sahidimdir, bana ilk adimi artirin ve size omur boyu ayda en azindan 10 Projeden sonra 1000-2000 EURO aylik Garantilyeim..
19) Sizlere izah etmeye calistihim bu gercekler sizler icin suanda inaninki masal gibi gelir, inanmassiniz.biliyorum..
20) Kardesler Allah rizasi icin su Mubarek gunde size 1000 YTL Senet ve ya Kefillikle kim Evinin Tapusunu verir, bir dusunun.
21) Ben size her Aldihimiz Binanin Tapusunu omur boyu Noter huzurunda Hypotek yapiyorum verecehiniz 1000 YTL Kefillik ile veya Senet ile kahit parcasina..
22) Vereceginiz bu kahit parcasi Senet ve ya 1. Sinif Tminat zaten Guvenci ilk etapta Bankalarda saglamak icin.
23) Biz birlik olup Avrupa Bankasinda bir Guc olduhumuzu gosteremessek hakkimiz olan hic bir hibe Maddi yardimlar alamayiz.
24) Avrupa Bankasinin Alman Toplumuna suanda 2007-2013 kadar verdigi 13 Milyar Yardim var yanliz Milletin Egitimi icin..
25) Bunlarin yaninda yeni Teknologie Yatirim Tesvik Yardimlari var bu Yardimlari almak icin bir Milli bir Dev guc haline gelmemiz lazim..
26) Sizlere Internetten her yardimi gostrebilmem icin bana Bilgisayar Programcilihini bilen bir kardesmiz lazim derhal ve benim dediklerimi
dehal uygulamaya sokmak icin..
27) Kardesler biz Insaniz ve Allahin en sevdigi kullariyiz Mumin olarak Rabbimiz bize Dinimizi Tamamlamis ve yanliz Mumin kardestir diye hitab eden..
28) Rabbimize sizler verdihiniz sozunuzu tutun ve ancak Muminler kardestir Ayetini hic unutmayin yardimlasin, Milli beraberligi kuralim..
29) Kardesler size Allah Sahidim zerre kadar zarar gelirse, iki cocuhumu su Mubarek gunde Rabbim bana olusunu gostersin.
30) Tek sartim size gosterdigim yoldan ayrilmak yoktur imkansizdir, Noter Anlasmalari ile Tehdit, Insan oldurmak keserim asarim bende gecmez..
31) Tum Milletimize her alinan karar Televizyonlardan sunulacaktir, hic bir Allahin kulu masal anlatamaz ve bu isin nasil yapildihini da ogrenemez..
32) Neden diyeceksiniz Allah c.c. bana verdihi Ilimi ve Tecrubeyi sizlere vermedihi icin bu kadar basit, sizler kardesinize ya evet diyeceksiniz, yada hayir..
33) Sizlerin Evetiniz =>> 1000-2000.- Euro aylik Takavit alamak istiyorum omur boyu ve buna 1000-100000.- YTL de gerekiyorsa Senet veya Kefil omaya evet..
34) Hayir derseniz kardesinize vesile olun arzu edene omur Boyu Takavit alamak isteyene ve ilerde sizde gorduhunuz zaman uye olursunuz..
35) Kardesler on yargiyi sakin bana sunmayin kaybedersiniz ve beni hayatta birdaha ne tanimis olursunuz nede bir Nar Agacinin Meyvesini yemehe size nasip olur.
36) Benim sartlarim size sundugum belgelerin hic bir Riskosu yoktur cunku Tapu Garantinizdir, her ay Gelirler Noter ve Banak uzerinden dagitilacak..
37) Bu Tarihi olaya siz kardeslerim imza Atmak istiyorsaniz bu Kardesinize bir kulak veriniz ve ilk adimi 100-500 kardesimizle atalim..Noter huzurunda..
38) Kardesler biz Kurulusumuzu kurduhumuz ve benim dediklerimi yaptihiniz ilk aydan sonra Namusuma siz ilk ayda odemeyi yapacahim..
39) Sizlerden bir kardesim bu imkanlari bana saglayabilecekse bana getirsin hangi Tapuyu kefil ederse etsin ben ona nereye isterse imza atacahim..
40) Kardesler bu vesileyle bakin Vanda kardeslerimiz 400 Aile yok oldu Binalarin degerine hic girmeyelim,
41) Peki siz kardesler 40000 bin kardesimizden 400000 EURO yani 10-100 Euro Toplayip yardim ettinizmi veya kendi guvendiginiz bir kac
kardesimizi yardimlari ulastirmak ile gorevlendirdinizmi bana suna bilirmisiniz ne yardim ettiniz, ben size omur boyu her ay 1000-2000 Euro Garanti veriyorum..
42) Alacagimiz Binalar getirdihi Kira gelirlerinden, Kardesler bu is okadar basit is degil, Berlinde 4 Tane Kooperativ var 4 Mio. Berlin linin
200.000 bin tane Dairesinden ayda ortlamasi 500 Euro kira Geliri var siz hesaplayin ayda bu Kurulus ne kadar kira geliri elde ediyor..
43) Bizde boyle Milletimize Faizsiz Ev, Daire verebilmemiz icin en azindan 1-10000 bin tane evimiz olmasi lazim..

Canim kardeslerim sizlere ne yassam suanda Masal gelir, bir dusunun Bankacilarla ve Avukat kardeslerinizle konusun Tapu uzerinden nasil
Garanti Gelir saglanir ogrenin yine konusalim, ama aralarinizda fikir uretmeyin isin gercegini Uzman kisiler her yonden izah etsin..

Ornek:

1) Ev nasil Alinir biliyorsunuz, ya 1 Daire alirsiniz yada sinirsiz Bina alirsiniz gucunuz yeterse..
2) Banka Kredi vermesse hic bir sey alamassiniz..
3) Geliriniz olmassa Asgari yardimla yasarsiniz, gerekirse Dilencilik yaparsiniz Allah nasip etmesin, hummeti Muhammede kafirlerden dilenciligi..
4) Beraber guc olursak Bankalardan Kredi alma imkanimiz yukselir, ve bize guvendikleri andan sonra istedgimiz Banak herseyi sunar..
5) Biz Faiz vermek istemiyoruz genel Tuzuk sartidir, degistirilemez, boylece geliri iy olan kardesler ilk etapta pastanin kaymahini yiyecek,...
6) Boylece Mille timize Geliri iyi olan kardeslerimizin kazandirdihi 1/3 Gelirlerimizi cok Mahdur durumda olan ilk etapta kendi akrabalarimizdan
baslayarak Milletimiz her bolumune ulasmaya calisacahiz..
7) Akademisyen kardeslerimize kendi kurulusumuzun icin is Imkanlari kurmaya calisacahiz, bu konular Gelirimiz Garanti olduktan sonraki,
temel ilkelerimiz, boylece tum Milletimize Avrupayi Kira geliri uzerinden yanliz en iyi Semtlerinde satilan binalari satin alarak,
Avrupadaki Turk kardeslerimize de bir Kapi acacahiz tekrar Milletimize guvenc vermeye ve Milli beraberlihe..
8) Kardesler bu konulari 1-1000 kisinin kararina birakirsam hic bir sey yapamayiz ve Kopek surusu uluduhu gibi herkez bir sey soyler ve
beraberlihimiz kaybolur, once Kurulusun her Bolumunu ben tek basina Akademisyen kardeslerimi secim gorev verecehim sizlere
gorevlerini ogretecegim 6-1 Sene icinde ve ilk aydan sonra sizlere aylik gelir saglayacagim en azindan 100 Eurodan baslayarak yani ayda 250 YTL civarinda..
9) Boylece beni taniyacaksiniz yolumu nekadar doru yonettihimi gorecek ogrenmeye calisacaksiniz, bundan sonraki gorevliler tabiki,
cok buyuk sorguya cekilecek ve yanliz Allah yolunda canini ve Malini vermeye hazir olan kardesler bizimle yarisa katila bilir, bize kafir lazim degil,
Allah korkusu kalbinde olmayan yalan konusan, bu konuyu ne duymak ne de bagsetmek istiyorum kardesler, sizden hic bir sey bu konu
hakkinda duymak istemiyorum..ne olursaniz olun..ister Multi Milyarder olun paranizi alin nereye giderseniz gidin orda ysayin yanlizca paranizla..
bakalim ne olacak, Mutlu olabilecekmisiniz..
Allaha emanet olun,
Hakkinizi helal edim bana cok Dua edin su Mubarek gunde...