hikmette el debrajı olurmu acaba olursa fiyatı ne olur

Ynt: hikmette el debrajı olurmu acaba olursa fiyatı ne olur

123456 link=topic=48147.msg465596#msg465596 date=1320768725' Alıntı:
arkadaşım bu haberler 6 aydır war ama daha motorların içi dışı hakkında bilgi yok tam.
hem sitede bi dunya insan biliyor ki bazı fabrika çalışanarı bile war bişey demiyorlar sen o öyle dedi bu böyle hani dereyi görmeden paça sıvamak misali :) ne bu acele durun çıksın desin bayi bu motor ve bu donımlı aletimizi piyasaya çıktı sende bu war alalım mı dersin kullanan yada bilgisi olanda size ilgili bilgileri veri ama bu kadar acele etmeyizn ya :D

alakazem_43 link=topic=48147.msg465599#msg465599 date=1320769567' Alıntı:
hikmette shutle var:D kalima var:D lcd tv var:D uydu alıcısı var:D otomatik vites var:D sızın anlıycanız yok yok:D
tirptonic olcak ya :D ben otomatiği sevmem illa kendim değiştircem :D babam otomatik kullansın :D
arab-*-*

he birde el gazını elektronik yapsınlar kamyonlardaki gibi ya hoş bişey olsun

hikmetten istediklerim..

tiptronic vites.
ön kaput cam olacak mümkünse kristal.
kabin kapıları parmak izi ile açılmalı.traktör beni sesimden tanımalı. ' ' çalış ' ' diyecem çalışacak.yürü diycem yürüyecek.
göstergeler ön camda şeffaf görünecek.istersem ön camdan internete bağlanacam,istersem film seyredecem.istediğim yerle görüntülü konuşma yapacam.tabi ses komutlarıyla.
hava sıcaklığı,toprak sıcaklığı,toprak tav durumu,hava durumu ayrıtılı rapor halinde traktör bilgi sisteminden görecem.
römorka kendi yanaşacak.ben inip çekiyi takacam.
traktör kullanırken hasta olursam bunu anlayıp 112 yi arayacak.
yapılan işe göre en uygun vites ve motor devrini belirleyecek.
servis zamanı gelince servisi kendi çağıracak.
yağmur sensörü,şoför uyuduğunda yada konsatrasyon eksikliği olduğunda traktör kendiliğinden uracak.yada otomatik pilota geçecek.

yukarıdaki özellikler olursa aldım gitti..

ceksparow-1986 link=topic=48147.msg465630#msg465630 date=1320772411' Alıntı:

boşver en iyisi sen yanaş römorka hikmet insin römorku taksın ha
ben inip o çekinin altına ellerimle pim takmayınca huzur bulamam.isterse nimet gelsin farketmez.

TT 55 link=topic=48147.msg465628#msg465628 date=1320772093' Alıntı:
hikmetten istediklerim..

tiptronic vites.
ön kaput cam olacak mümkünse kristal.
kabin kapıları parmak izi ile açılmalı.traktör beni sesimden tanımalı. ' ' çalış ' ' diyecem çalışacak.yürü diycem yürüyecek.
göstergeler ön camda şeffaf görünecek.istersem ön camdan internete bağlanacam,istersem film seyredecem.istediğim yerle görüntülü konuşma yapacam.tabi ses komutlarıyla.
hava sıcaklığı,toprak sıcaklığı,toprak tav durumu,hava durumu ayrıtılı rapor halinde traktör bilgi sisteminden görecem.
traktör kullanırken hasta olursam bunu anlayıp 112 yi arayacak.
yapılan işe göre en uygun vites ve motor devrini belirleyecek.
servis zamanı gelince servisi kendi çağıracak.
yağmur sensörü,şoför uyuduğunda yada konsatrasyon eksikliği olduğunda traktör kendiliğinden uracak.yada otomatik pilota geçecek.

yukarıdaki özellikler olursa aldım gitti..
Ali abi sen khavede okey oynarken o tarlayı sürer merak etme :D