LAVERDA İŞ BAŞINDA

Ynt: LAVARDA İŞ BAŞINDA

guzel paylasım ewet bu laverda bıcer lerı tam turkıye pıyasasına hıtap eden super makınalar
atılla abı ewet haklısın laverda fendt ıcın bıcerdover uretıyor bızım ankara mc cormick laverda servısı bunun fabrıksaına egıtıme gıttı bu sene fabrıkada bu ıntegral sowu ve yapım asamasını bazı bolumlerını kameraya cekmıs orda fendtlerde vardı eger servıse ugrarsqam resım ve vıdeolarını alcam sıteye koycam ısallah

Ağır abi ben de tam Laverda 28.60 LXE paylaşacktım iyi oldu.Hatta bi ara benim resimler sandım çok benziyor benim çektiğim yere :D.Ben de kabininin resmi de var.1-2 güne koyarım siteye.Teşekkürler resimler için

Arkadaşlar bişi merak ettim...Bu LXE serisi halen üretliyormu? Laverdanın resmi sitesine baktım orada LXE yok ama Türkiye distiribitörünün sitesinde var...Üretimden mi kalktıda sisteyi mi yenilemediler?

koraytm165 link=topic=5444.msg56620#msg56620 date=1215873915' Alıntı:
laverda teknoloji bakımından bir çok markaya yardımcı oldu bundan önce new hollandla çalışıyorlardı şu andaki nh biçerdöverlerinde laverdanın çok etkisi var
2008 model lavarda yı incelemekte fayda var diye düşünüyorum....

marksman link=topic=5444.msg56394#msg56394 date=1215771981' Alıntı:
Ağır abi ben de tam Laverda 28.60 LXE paylaşacktım iyi oldu.Hatta bi ara benim resimler sandım çok benziyor benim çektiğim yere :D.Ben de kabininin resmi de var.1-2 güne koyarım siteye.Teşekkürler resimler için

İYİ DE BU MAKİNA 28.60 LXE YE UZAKTAN BAKILINCA BİLE BENZEMİYOR...