5725 john deere ve köken pulluk ile aktarma2

Ynt: 5725 john deere ve köken pulluk ile aktarma2

arkadaşım güzel çekim olmuş aynısından bendede var hidrolik sorunu yaşadınmı ve o pulluk o motora ufak gelmiyormu çünkü kullandığın 95 bg motor

hidrolik sorunum hiç olmadı sadece ek pistonlara giden rekorların pres baskılarından yağ kaçırdı. onuda servis hemen geldi değiştirdi. pulluk ağır biraz 17 ye açık 4 lü, 14 e açık 5 li den 5 cm az yer götürüyor. traktörü ve pulluğu nadasta deneme imkanımız olmadı daha hep aktarmada sıkı yerlerde kullandık.

vallahi ben 5 14 kalın şase allper kullanıyorum 6 defa hidrolik pompasını patlattı ya motordan yada benden seninki kaç model benimki 2010 model ve nereden aldın motoru

nisan sonu 2011 model. eskişehir bayiden aldık. sap parçalama makinası kullandım 900 kg bişey olmadı. pulluk da ağır ama daha bişey olmadı. yalnız bizim burda 5 li kalın şase kullananlar pek memnun değiller. 5 li pulluk uzun olduğu için sisteme baskısı daha fazla olur. amcamda 2007 5725 var arkada ilave pistonu olmayan, aynı pulluk onda da vardı ağır geldi 5 li turan la değiştirdi profil şase. araziniz nasıl bilmiyorum ama bizim taşlı yerlerde var sıkı yerlerde var. köken pulluk kullanıyorum bu pulluk 12 den 18 e kadar açılıyor, hidrolikli. istersen kayalık alanda çalış hiç arkana bile bakmana gerek yok. şu an B3 1500 devirde kullanıyorum aktarmada. nadasta kullanma fırsatım olmadı daha. nadasta 17 ye açık halde 4 lüyü B4 le deniycem. pulluk sona kadar da gömülse ne çekişde nede kaldırmada henüz sorun yaşamadım. sadece hortum yağ kaçırdı o da hortumun pres baskılı yerlerinden. pompaymış vs. başka sistemde sorun yok, çok memnunum. bu arada nadasta hangi vites hangi devir gidiyorsun, ne kadar yakıyor. bir de kullanma klavuzundan hidrolik ayarlarına baktın mı?