Erkunt & Ünlü pulluk

Ynt: Erkunt & Ünlü pulluk

Uploaded with ImageShack.us

güzel resimler ama biraz daha olsaydı iyi olurdu bu yağ kaçağını gidermek usta işidir orasını iyi temizlemeli iyi kurumalı ve siyah sıvı contayla yapmalı sadece erkunttun problemi değil bu yağ kaçakları her markada olabilecek türden şeyler ( tümosan servisinde çalıştım onlarında bazılarının arka kapaklarından yağ geliyor zamanla ,güzelce yapıyoruz kesiliyor ) .... :)

enter link=topic=48189.msg466392#msg466392 date=1320947552' Alıntı:

güzel resimler ama biraz daha olsaydı iyi olurdu bu yağ kaçağını gidermek usta işidir orasını iyi temizlemeli iyi kurumalı ve siyah sıvı contayla yapmalı sadece erkunttun problemi değil bu yağ kaçakları her markada olabilecek türden şeyler ( tümosan servisinde çalıştım onlarında bazılarının arka kapaklarından yağ geliyor zamanla ,güzelce yapıyoruz kesiliyor ) .... :)

belki garip gelecek ama 2 hafta önce servisten geldi kendim gösterdim ilk günkü gibi yaparız merak etmde dediler :) orada hiçbişey yoktu 14 litre yağ ekledik 30 dakika yol geldim bu hale geldi ne fabrika ne satıcı ne servis ilgilenmiyor neyse yapacak bişey yok o konuda artık garanti falan dinlemicem kafamın estiği adama götürürüm cebimden yaptırırım yapcak bişey yok.

vale link=topic=48189.msg466460#msg466460 date=1320951780' Alıntı:
hemşehrim traktörünüzde ,pulluğunuzda hayırlı olsun .pulluk kaç inç kaç tl ye aldınız,ünlüden memnunmusun ,,bu arada denizli nerden
saol abi allah razı olsun erkunt bana hayırlı gelmedi umarım başkalarında problem çıkarmıyordur pulluk ünlü 4 lü 10 inç küçük bir video da var ceviz fidanlarının arasını sürerken çektim yüklemeye çalışırım ben bozkurt inceler ksb sı abi

4rooster link=topic=48189.msg466929#msg466929 date=1321025560' Alıntı:
saol abi allah razı olsun erkunt bana hayırlı gelmedi umarım başkalarında problem çıkarmıyordur pulluk ünlü 4 lü 10 inç küçük bir video da var ceviz fidanlarının arasını sürerken çektim yüklemeye çalışırım ben bozkurt inceler ksb sı abi
burada bir tane var erkunt .memnun şimdilik ufak tefek arızaları oluyor geçen gün vites kolu çıkmıştı.genel olarak iyi ,,,sizin orada bir abimiz 8 10 sene belediyede fen memurluğu yapmıştı

vale link=topic=48189.msg466943#msg466943 date=1321026201' Alıntı:
burada bir tane var erkunt .memnun şimdilik ufak tefek arızaları oluyor geçen gün vites kolu çıkmıştı.genel olarak iyi ,,,sizin orada bir abimiz 8 10 sene belediyede fen memurluğu yapmıştı
ben daha 2 yıldır gidip geliyorum memlekete abi doğma büyüme merkezdeyim anne baba emekli olunca memleketimize yerleşmeye karar verdik umarım doğru yapıyoruzdur

4rooster link=topic=48189.msg467041#msg467041 date=1321035195' Alıntı:
ben daha 2 yıldır gidip geliyorum memlekete abi doğma büyüme merkezdeyim anne baba emekli olunca memleketimize yerleşmeye karar verdik umarım doğru yapıyoruzdur

kardeşim erkuntların geneli böyle yağ kaçırma sorunu var benimde başımda aynı sorun var hidrolik kollarında her yerinde yağ kaçırıyor.
memelekete yerleştiğin iyi olmuş insan atasının yurdunu terk etmemeli bence bu sorun nh lerde fazla yok ama erkuntlerın genelinde var

Ufak şeyler bunlar takılmayın bunlara her motor yapıyo bunu kaçırmıyo diyen yalan söyler bu gün git fend al sok tarlaya ağustos sıcağında illaki ek yerlerinde kaçırır sende diyosun yağ eklendi 30 dakka yol geldim haylile basa bas geldin yağ ısınmanın etkisi ile inceliyo bi yerden kaçırıyo