havuç söküm makinesi

Ynt: havuç söküm makinesi

Hayırlı olsun ramazan abi makinen güzelmiş iyi yapmışsın teknolojiyi takip etmek lazım tamam işçide kazansın ama kazandığımızın hepsinide işçiye verirsek el gördüye çalışmaya ne gerek var :)

hayırlı olsun ab bu pancar sökmeyle aynı gibi o sökemezmi havucu
sağol pancar makinesi sökmez havucu pancar baya darbe alıyor sökülürken havuç en ufak darbeye gelmez
Allah izin verirse 115 dönüm soğanımız var seneye, havucun piyasasıda düşükmüş bukadar makineye emeğe masrafa en az 500 olmalı ki bişeyler kalsın şimdide kalırda kalan demire gider üreticinin garajı makine dolar cebi boş
bu sene verimler iyi ama piyasa düşük gecen yıl verim az oldu piyasa iyiydi
kardeş hayırlı olsun teknoloji şart.
hayırlı olsun abi.makina teknolojik belli.
sağolun evet teknolojik makine havuçları çeken kayıştan başka kayış yok her tarafı yağ basınclı
Hayırlı olsun ramazan abi makinen güzelmiş iyi yapmışsın teknolojiyi takip etmek lazım tamam işçide kazansın ama kazandığımızın hepsinide işçiye verirsek el gördüye çalışmaya ne gerek var
sağol işçi bulamadık zaten makineyi aldık işçi sıkıntısı olmasaydı bu sene almazdık
yinede ufak bi hesap yapalı 1 günde 20 işçi 25 liradan 500 lira 150 lira servis parası 500 +150 =650 günlük 650 lira işçi parası 1 ayda 20 binlira işçi verdiğimiz para

Hayırlı olsun Ramazan abi makinalaşmak iyidir işçiyle uğraşmak kadar zor bir yok ,şu zmanda hem işçi bulmak sıkıntı hemde masraflı makina en güzeli.Paylaşıma tşk.

Ramazan hayırlı olsun makinan güzel ve çok yönlü çiftçilik yapınca sana zaman ve insan gücünden tasarruf sağlar. Turplara üzülmüştüm aklımdan çıkmamıştı bir süre, o yüzden karıştırdım havuç ile kusura bakma. İnşaallah sen ve tüm çiftçi arkadaşlarım mahsülünü tarlada bırakmak zorunda kalmaz. Allaha emanet olasın. Yine de hep makina hep makina nası olacak bu işler diye düşünmeden edemiyorum. Bir yandan alanı düşününce seviniyorum Nail ' in dediği gibi kendim almış kadar seviniyorum, bir yandan da bu belirsiz piyasa düzeni nedeniyle kaygılanıyorum.

Hayırlı olsun Ramazan abi makinalaşmak iyidir işçiyle uğraşmak kadar zor bir yok ,şu zmanda hem işçi bulmak sıkıntı hemde masraflı makina en güzeli.Paylaşıma tşk.
sağol volkan bu makineyi konyada yapan 2 tane firma var 80 90 binlira civarı ama topraktan sökme aparatı yok onun için biz bunu tercih ettik
sağol işçi bulmak sıkıntılı oluyor ekim ayı içinde
(şöyle bi durum var işçi geliyor bana başka biri telefon açıyor işçi çavuşuna bana gel sana fazla para verecem diyor işçiyi tutmak baya bi mesele oldu artık buna benzer olaylar oldu busene )
Ramazan hayırlı olsun makinan güzel ve çok yönlü çiftçilik yapınca sana zaman ve insan gücünden tasarruf sağlar. Turplara üzülmüştüm aklımdan çıkmamıştı bir süre, o yüzden karıştırdım havuç ile kusura bakma. İnşaallah sen ve tüm çiftçi arkadaşlarım mahsülünü tarlada bırakmak zorunda kalmaz. Allaha emanet olasın. Yine de hep makina hep makina nası olacak bu işler diye düşünmeden edemiyorum. Bir yandan alanı düşününce seviniyorum Nail ' in dediği gibi kendim almış kadar seviniyorum, bir yandan da bu belirsiz piyasa düzeni nedeniyle kaygılanıyorum.
sağol Allah herkesin emeğini ağız tadıyla yedirsin
hayırlı olsun.allah bol bol kullanmayı nasip etsin
sağolun arkadaşlar
ramazan abi kolay gelsin bereketli olsun bayramda kaşınhanı boruktolu gezdim havuçlar daha tarlada söken baya az herhalde
sağol rahim havuç piyasası yeni düzeldi önce pek gitmedi

hayırlı uğurlu olsun ramazan abi işi büyütüyorsun yavaş yavaş seni içeri çumra sahalarında bir göremedim gitti
sağol iş aynı fazla büyütemeyiz içeri çumra tarlalarına hiç ekmedik fazla uzak yer bize göre değil :D
Hayırlı uğurlu olsun abi,havuçlar da bereketli olur inşallah
sağol teşekkürler
kolay gelsin ramazan abi, makinan hayırlı olsn...
yakısmıs NH ' lere
sağol ömer güzele ne yakışmaz zaten bu makineye en uygun görüş alanı en iyi olan motor n h t 5060 L95 de olabilir ama kepçe olduğu için tm 120 ye taktık

ramazanpullu link=topic=48211.msg469244#msg469244 date=1321332595' Alıntı:
sağol teşekkürler sağol ömer güzele ne yakışmaz zaten bu makineye en uygun görüş alanı en iyi olan motor n h t 5060 L95 de olabilir ama kepçe olduğu için tm 120 ye taktık
aynen abi katılıyorum :)
tmnin yerine bi t6 önden kepceli, l95in yerinede bi t5 al artık seneye ;D şety*-*