kubotayı kimler inceledi.....SUNGURLU

1-Sungurlu Ziraat Odası Başkanı ford 7610 4 wd
2-Ziraat Bankası Müdürü
3-Ziraat Bankası Tarımsal Krediler Şube Şefi
4-Trakkulup Başkanı Mustafa bey
5-Akpınar köyü Zetor 130 bg sahibi Haydar bey
6-Akpınar köyü 110 bg zetor sahibi muhtar Haydar Bey
7-Sungurlu nn önde gelen rehber çifçileri tarafından incelendi ve tam not aldı
8-Hocamın adını unuttum 6470 mf si var pompasına hayran kaldı.....
9-Mustafa Sancak Nh bayi
bir kere yolu Japon malı ile keşisen herkesin beğenisini kazanmakta ..tabi bu arada td 75 ile kıyaslayanlarda var onlar için ama tıpta yapacak bir şey yok

Bir gün akşama kadar Sungurluda durdu çiftçi olupta etrafında dolaşmayan incelemeyen kimse kalmadı....

Ynt: kubotayı kimler inceledi.....SUNGURLU

bizim çorumun adamı hep böyle galiba bende 80.4 getirince etrafına rahat 60 70 kişi toplanmıştı tabi içinde iyi diyende var kötü diyende kötü diyene bişey diyemiyosunda neyapacaskın :D

aksoylar link=topic=48216.msg466369#msg466369 date=1320946748' Alıntı:
bizim çorumun adamı hep böyle galiba bende 80.4 getirince etrafına rahat 60 70 kişi toplanmıştı tabi içinde iyi diyende var kötü diyende kötü diyene bişey diyemiyosunda neyapacaskın :D
Çorum insanı çok gariptir ama artık kesinlikle koyun değil bugün ÇORUM da toyotanın camry nissanın max. gibi çok kaliteli ancak kıymeti benzin fiyatından bilinmeyen aracından tutta traktörde fendt e kadar var kubotayı gören adamlar erkuntlada kıyasladı ancak bilenler fendt ile kıyasladı mf 6445 le kıyasladı artık devir değişti araştırıp öğrenmek bilmek gerekir ........

ben fuarda inceledim bindim üstüne shuutlle lı olanıyla ileri geri yaptım hoşuma gitti mustafa seninde burda anlatımlarınla iyice ısındım kubotaya anlatımada gerek yoktu aslında zaten japon malı olması ilk gördüğümde daha benim gözümde artı puan aldı....

Ahmet745 link=topic=48216.msg466405#msg466405 date=1320948274' Alıntı:
ben fuarda inceledim bindim üstüne shuutlle lı olanıyla ileri geri yaptım hoşuma gitti mustafa seninde burda anlatımlarınla iyice ısındım kubotaya anlatımada gerek yoktu aslında zaten japon malı olması ilk gördüğümde daha benim gözümde artı puan aldı....
biladerim dediki bayır aşağı inerken 20-25 hızla şimdi geriye gidebiliyomu dedi yaptık önce durakladı sonra aynı hızla geriye gitti tarfi edilmez bir duygu ancak korktum laf aramızda ..........şimdi 5 lira ile sadece döner yersin ama 6 liraya iskender buda öyle hesap kubota burda iskender oluyor......
Freston link=topic=48216.msg466396#msg466396 date=1320947660' Alıntı:
kubotaya ilgi büyük eee traktörde iyi olunca olacak o kadar :)
tavsiye ederim almasanızda deneyin hem Serkan bey sürekli boluda bir gün telefonlaşın vereyim telefonunu köyde bir çayını içsin daha detaylı bilgi sahibi olursun

vallahi mustafa boluda bir bayiisi bir servisi olsa düşünmeden alacağım ama bildiğim kadarıyla 50-60 beygir gücündeki traktörleri gelmedi türkiyeye :(
en yakın düzcede bayisi

Freston link=topic=48216.msg466422#msg466422 date=1320949277' Alıntı:
vallahi mustafa boluda bir bayiisi bir servisi olsa düşünmeden alacağım ama bildiğim kadarıyla 50-60 beygir gücündeki traktörleri gelmedi türkiyeye :(
en yakın düzcede bayisi
bak Serkan beyle sen bir irtibata geç bir şey kaybetmessin servis çağırıyosun ertesi gün kapında acilse hemen gelelim diye 50 kere soruyolar