new holland td 5

g2cx.jpg

g2f7.jpg

g2ft.jpg

g2gy.jpg

g2hd.jpg

g2hy.jpg

g2jf.jpg

Ynt: new holland td 5

yerli sanırım :D el debriyajı ve buçuk yok gibi:( ama yinede sevindim model arttıkca çeşitlendikce piyasa canlanır çifçinin yüzü güler vitesler t4 gibi olsaydı yani dipten olmasaydı birde el debriyajı ve buçu olsaydı tadından yenmezdi

qarizmatiqa link=topic=48219.msg466429#msg466429 date=1320949654' Alıntı:
yerli sanırım :D el debriyajı ve buçuk yok gibi:( ama yinede sevindim model arttıkca çeşitlendikce piyasa canlanır çifçinin yüzü güler vitesler t4 gibi olsaydı yani dipten olmasaydı birde el debriyajı ve buçu olsaydı tadından yenmezdi
yimişim el debrajını :D yerliyse çok süper olmuş yerlilerde ilk sırada bu olur o zmn yerlide bu kadar gelşme bence çok güzl hostes koltuğu ytr :D

güzel new holland kendini git gide geliştiriyor t4 falan derken td5 çıkmış :) özellikli bir traktöre benziyor alınabilecekler listesine girer bence çok iyi yapmışlar..

doganbey1 link=topic=48219.msg482200#msg482200 date=1323077936' Alıntı:
Valla bana kalırsa senin TD den pek bir farkı yok. Bir tek shuttle koymuşlar o kadar. Ha birde hostes koltuğu :) Bence biraz daha özenerek yapmaları gerekiyordu

dogru söylüyorsun kardeşim benim maksadım teknoloji almak yerine biraz daha bg arttırmak olunca bunu tercih ediyorum ama fiyatı yüksek olursa 6000 serisi var gözümde ama sen büyük kuboları getirebilirsen büyük kubolar var gözümde ;)