Deutz'un 100 Beygir Üzerinideki Traktörleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz.

Ynt: Deutz'un 100 Beygir Üzerinideki Traktörleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz.

deutz un büyükleri avrupaları sanırım hepsi süper makinalar gerçekten yerli agrolux 50 60 70 modelleri biraz normal ama kotu değil.

süper traktörler.en iyi 3 traktör arasında deutz vardır.yoksa bile ilk 5 te kesin vardır.bende olmasını isterdim

Güç Bakımından Kesinlikle :

1 : Fend
2 : Deutz

Neden derseniz Fend ' in motorlarını deutz yapıyor sadece şanzıman değişik.

5 sene önce bizim tarlayı lazerli tesviye yapan arkadaşın deutz vardı 200 küsür beygirlik şimdi modelini hatırlamıyorum vitesler dügmeyle değişiyordu bizde 4 gün çalıştı ,ilk gün mazot aldı sonra 4 gün almadı,günde çeyrek depo yani 100 lt den az yaktı

can5159 link=topic=48243.msg467143#msg467143 date=1321040762' Alıntı:
Denizlide varmı o kadar buyuk ya trakyanın en buyuk motoru bizim akrabada deutz 265
denizlide bi kürüme motoru varda 420 lik ama kaç hp di bilmiyorum onunde 1 tonluk beton agırlık vardı bizim koydeydi hatta petrolun onunde duruyodu :)

deutz un avrupa olanları mükemmelin ötesinde. dünya devi...deutz avrupada pazar konumunda lider durumda..burda 50 60 70 likleride hiç yabana atılacak traktör değildir..

fendt in motoru agco sisu power.cat massey ferguson valtra gibi markalar agco gurubunun olmakla aynı marka motoru kullanmaktalar.