acil yarmım lütfen bir el atın !!!

arkadaslar benim farming simulator 2011 oynu bu hatayı veriyor hata farming similator 2008 2009 2011 de hepsinde veriyor sesim 2008 den ama 2011 in cözümü önemli benim için lütfen bir yardım edin

Ynt: acil yarmım lütfen bir el atın !!!

Hata aldığında klavyeden prtscn tuşuna bas ve painti açıp yapıştır de ve resmi yüklemeye çalış bakalım çözebilirmiyiz,birde işletim xp mi yoksa win 7 mi?

Bu Hataya Sık Sık Karşılaşılır...Bu Hatanın Çözümü Ekran Kartını Güncelle veya Yeni Bir Ekran Kartı Al...Ekran Kartı Alırsan 'ATI'Tavsiye Ederim...

oguz582 link=topic=48268.msg481254#msg481254 date=1322943861' Alıntı:
Bu Hataya Sık Sık Karşılaşılır...Bu Hatanın Çözümü Ekran Kartını Güncelle veya Yeni Bir Ekran Kartı Al...Ekran Kartı Alırsan 'ATI'Tavsiye Ederim...
MERHABA ARKADAŞLAR..

4gb kingston ram li

1gb sapphirin en full ekran kartlı

intelcore i3 işlemcili bilgisayrım var. bilgisayrım ççook yuksek grafik isteyen oyunları en yuksekde çok rahat oynatıyor assasins crreed 3 ac revi call of duty black ops 2 battlefield 3 gibi.... gecenler fs 2011 i yuklemiştim. şu hatayı verdi

Error:Could not init 3D system

Shader Model 3.0 is required
Please install the latest video drivers.

bir kaç kişiye sordum sistemin yetersiz dediler fs desteke osordum o hatayı bir kişi daha almıs halledmiş linkini verdi ben yapamadım sonra fs forum kapandı.fs 2013 dede aynı hatayı aldım bizm ardasın bilgisayarı benimkinden her turlu dusuk onunki açtı ben en full oyunları açan bilgisayar 700mb lik oyunu acmadı yardım please....