same tıger 70 hisarlar kobra 2100 rotatiller

Ynt: same tıger 70 hisarlar kobra 2100 rotatiller

en çok sevdiğiğm tarım aletlerinin başında gelir bu rotavatörler. hisarların sayfasından da inceledim fakat tam tatmin olamadım. bunların bıçaklarının fotolarınıda koyabilir misin abi?

ben same 60 tıgerını kulanıyorum harıka gercekden bu aletın aynısı ata markasıda bende var bende ıkı takvıye 17 gaz la cekıyorum banamısın demıyor tarım aletlerının en guzelı ve en harıkası bu alet gercekden mukemel

Kolay gelsin. Rotavotör ile rotatiller arasında bıçak farkında başka, çalışma açısından ne gibi farklılıkları var.

dik lamalısına biz mikser diyoruz sizinkide ondan galiba gercekten süper bir buluş :) bizdede maschiro(gaspardo)nunki var 4-5 yıldır kullanıyoruz cokta memnunuz.. Same de hakkını vermiş güzel paylaşım Teşekkürler :)

demirciler_14 link=topic=48281.msg482043#msg482043 date=1323034044' Alıntı:
Kolay gelsin. Rotavotör ile rotatiller arasında bıçak farkında başka, çalışma açısından ne gibi farklılıkları var.

murat bu kullandığımız ekipmanın eğer önünde çizel ayağı ve arkasında duzleşteştirici merdane varsa buna ratatiller diyoruz bu ekipmanlar yoksa parçalayıcı yani rotavatör deniyor

• Beğen
Tepkiler: MAVİSERF