kırmızı oğlanı çalıştırma çabaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: kırmızı oğlanı çalıştırma çabaları

black_erk link=topic=48285.msg494260#msg494260 date=1324328121' Alıntı:
massey fergusonlarda hava manifoldunun üzerinde bir civata var kızdırma bujisinin önünde ne işe yaradığını bu konuya yorum yapan arkadaşların bildiğini sanmıyorum bilen varmı arkadaşlar
var :D ordan ateşi tutuyorsun basar basmaz alıyor )))

cıvıq06 link=topic=48285.msg494076#msg494076 date=1324320543' Alıntı:
bizim köyde steyr 768 vardı bir komşuda.traktör yazın bile çalışmazdı[size=24pt].pompa filan bitikti[/size].bir gün kardeşi kara saplanmış arabayla.beni çağırdı işimiz var dedi.gittim yanına steyrin radyatöre kaynamış su koyuyoruz.o ara kardeşi tekrar aradı.abi nerde kaldınız dedi.abiside durumu anlattı.kardeşi dedi siz manyakmısınız o traktör temmuzun 15 inde çalışmıyor kışın ortasındamı çalışacak ;D gerçekten haklıymış.çabalar sonuç vermedi.bizim traktörle gittik aldık. :D
feuer_frei link=topic=48285.msg494182#msg494182 date=1324324694' Alıntı:
senin köydeki 768 aküsü bitiktir pompada arıza vardır illa bi arızası vardır ondan çalışmaz böyle yorumlar yapıyon 768 bilmeyn kullanmayanın aklını çelmeye çalışıyon sen onun klasmanında az yakan çok çeken sağlam motor bulamazsın..temmuz 15 te çalışmazsa bi problem vardır onda ne alaka şimdi bu konuyla resmen karalamaya çalışıyon..
benim yorumum üstteki seninki alttaki.benim yorumumu nasıl okudunda bu cevabı yazdın anlamış değilim.muhtemelen okurken gözlerini kullanmadın.neyse yorumda gözlerini daha fazla kullanabilmen için gerekli yeri büyüttüm.üstte.dikkatli oku.ayrıca steyr kötü traktör demedim.sadece bir konu anlattım.hemen celallenmişsin.ayrıca emin ol steyr,nh,mf,fendt vs... hangisini karalarsam bana diğeri para verir hangisini yüceltirsem o benim ekmeğimi verir ?? hiç biri.karalayacak bir durum yok.karalamadımda zaten.

cıvıq06 link=topic=48285.msg496095#msg496095 date=1324571627' Alıntı:
benim yorumum üstteki seninki alttaki.benim yorumumu nasıl okudunda bu cevabı yazdın anlamış değilim.muhtemelen okurken gözlerini kullanmadın.neyse yorumda gözlerini daha fazla kullanabilmen için gerekli yeri büyüttüm.üstte.dikkatli oku.ayrıca steyr kötü traktör demedim.sadece bir konu anlattım.hemen celallenmişsin.ayrıca emin ol steyr,nh,mf,fendt vs... hangisini karalarsam bana diğeri para verir hangisini yüceltirsem o benim ekmeğimi verir ?? hiç biri.karalayacak bir durum yok.karalamadımda zaten.
K.bakma görmemişim görsem böyle yazarmıydım dayı yapma..

Steyr in ismi geçtiği için yazmak zorunda kaldım...Boşuna tartışmayın,kendi sınıfında kışları en kolay çalışan traktör steyr dir. :)

768 link=topic=48285.msg496150#msg496150 date=1324574875' Alıntı:
Steyr in ismi geçtiği için yazmak zorunda kaldım...Boşuna tartışmayın,kendi sınıfında kışları en kolay çalışan traktör steyr dir. :)
Levent aga bende onu demeye çalıştım bi aga yazmş pompa bitik 768 çalışmıyo diye falan bnde pompa bitik kelimesini görmedn yorum attım nası çalışmaz falan sonra uyardı tamam dedim görmedm özr diledm bi baktm çatışma çıkmış tartışma ama nası tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...