bahçe traktörleri hakkında

sizce bahçe traktörlerinden hangisini almalıyım???

• Kullanılan toplam oy
    22

Arkadaşlar zeytin bahçelerimde kullanmak için şu an kullanmakta olduğum traktörümü değiştirmek istiyorum fakat kararsızım sadece düşündüğüm markaları yazdım unutmayın bağçede kullanılcak bir traktör istiyorum yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler

Ynt: bahçe traktörleri hakkında

sana önerim fendt 207 v:
73 hp ve genişliği 115 cm.
3 silindir.arka hidrolik kolları yukarı ve aşağı haricinde sağa sola ve de çapraz şekilde oynuyor.bu yüzden diğere oy verdim.

marksman beni yanlış anladın sanırım zeytin zamanı ben bu traktörün neresine 100 kasa zeytin koycam ??? bahçe diyorum fakat fidanlık demiyorum:) marksman yanlış anlama beni olur mu :)

bu arada fendt e baktım 2 tonluk römork nasıl durur arkasında?
edit: bu arada baktım 200s serisi güzel beni işime yarıycak olan da fendt 207s

dennizs link=topic=5459.msg56400#msg56400 date=1215772859' Alıntı:
marksman beni yanlış anladın sanırım zeytin zamanı ben bu traktörün neresine 100 kasa zeytin koycam ??? bahçe diyorum fakat fidanlık demiyorum:) marksman yanlış anlama beni olur mu :)

Abi kusra bakma üstüne basa basa bahçe deyince ben de küçük olduğunu düşündüm.

dennizs link=topic=5459.msg56400#msg56400 date=1215772859' Alıntı:

çok güzel durur
v serisi bahçe için, bahçede kullanmayacaksan s al.yoksa v serisi bahçe için bulunmaz bir model

marksman şaka yapmıştım asıl sen kusura bakma :) bu arada v serisi ufak gelir çünkü bizim işimiz kışın zeytin zamanı en az günde 100 kasa zeytin taşıyoruz ağaçlarımız da ufak değil o yüzden s serisi olabilir balıkesir erdekte servis prblemi olmaz dimi fendt te

Bence bahçe ve fidanlık işleri için gidipte pahalı bir traktör almak yanlış. Valla listedekilerin fiyatlarını bilmiyorum. Ama en düşük 3 fiyatlı traktörü ayırıp arasından teknik açıdan iyi birini seçsen iyi olur. Gidipte 40-50 bin euro verip bahçe traktörü almak bana saçma geliyor.......

Edit: Ayrıca o kadar çok paralar verip bir traktör alırsan. Yarın öbürgün boyası çizilince, camıdır farıdır aynasınıdır kırılınca için cız eder... noo*-*-