KRAL YOLCU HOŞ GELDİN DEUTZ

Ynt: KRAL YOLCU HOŞ GELDİN DEUTZ

keykubat link=topic=48357.msg469247#msg469247 date=1321338891' Alıntı:
yorumlar için herkeze teşekkür ederim.keşke Nail Ytek ' in sünnet düğününe gelme şansınız olsaydı klimaya bu kadar takılmazdınız bizim buralarda kalorifer daha fazla gerekli bide kabin orjinal olmasına rağmen çok iyi değil klima bu kabinde iş yapmaz ileride sıkıntı veren durum olursa taktırırız bi kilma inşasllah.fotolar neden kastırıyosa yüklediğim siteden galiba kaynaklandı foto makinem nikon daha önce böyle sorun olmamıştı.
mgepixeli çok yüksek sanırım 12mg mi ?
sebebinii sölermsn abi merak ettm şmdi sonuçta kütahyayla bilecik arasında çok fark yok ben klimayı çok arıyorm şahsen.

nh_fıat link=topic=48357.msg469483#msg469483 date=1321370304' Alıntı:
mgepixeli çok yüksek sanırım 12mg mi ?
sebebinii sölermsn abi merak ettm şmdi sonuçta kütahyayla bilecik arasında çok fark yok ben klimayı çok arıyorm şahsen.
12 mp olması lazım
sebebi buralarım serin ve soğuk olması mesela gediz bize sizden daha çok yakın ama orası sıcak gerçek ege.

keykubat link=topic=48357.msg469977#msg469977 date=1321421241' Alıntı:
12 mp olması lazım
sebebi buralarım serin ve soğuk olması mesela gediz bize sizden daha çok yakın ama orası sıcak gerçek ege.
hm yazları çok sıcak oluyor kışlarıda soğuk burası :D bilecik 4 bölgeye ayrılıyor ege marmara karadenz içanadolu.. merkez marmarada kalıyor bzde marmara tarafındayız :) kabin orjnl olduğuna emnmisinz ? bzm burda agroplus77 avrupa olanlardan vardı bzm köyde dayımın onunki orjnl kabin die sizn kabinin aynısından tkmışlar kaynaklamışlar fln geçen arza vermş poversşft indenmi ne tarlada kitlemiş. şase yapmış sanırım motor elektornk olunca heryeri . same85 le deiştrmş daha gelmemşti buna benzer bi td65s de de aynı işi ypmışlardı bzm köyde. dkkat etmek lazm.

bu gün deutz ' u denedik 5 li 12 nuımara ünlü pulluk taktık düz 1 ile hiç zorlanmadan çekti bide 50 lik deutz vardı kendine hayran bıraktı 4 lü 11 numara ünlü pullukla düz 1 le peşimi hiç bırakmadı 50 lik deutz ' un yakıtını ölçmedik ama benimki 18 dekarda 26 lt yaktı videoda çektik en kısa zamanda onlarıda eklerim.

keykubat link=topic=48357.msg472267#msg472267 date=1321734625' Alıntı:
bu gün deutz ' u denedik 5 li 12 nuımara ünlü pulluk taktık düz 1 ile hiç zorlanmadan çekti bide 50 lik deutz vardı kendine hayran bıraktı 4 lü 11 numara ünlü pullukla düz 1 le peşimi hiç bırakmadı 50 lik deutz ' un yakıtını ölçmedik ama benimki 18 dekarda 26 lt yaktı videoda çektik en kısa zamanda onlarıda eklerim.
daha yeni alınan motora göre çok iyi 1.4 bu gidişle ilerde 0.50 yakar erkuntlar bile ilk geldiğinde 1.4 ykmıyor ;D
5li12yi nasıl çekiyor yaw ok-*-s kütahyayla bilecik arasında fazla fark yok ama bu kadar çekmesi çok güzl :)
memnunsun sanırım deutz dan :)

gayet güzel yakmış daha çok düşer yakıt.

nh_fıat link=topic=48357.msg472277#msg472277 date=1321734960' Alıntı:
daha yeni alınan motora göre çok iyi 1.4 bu gidişle ilerde 0.50 yakar erkuntlar bile ilk geldiğinde 1.4 ykmıyor ;D
5li12yi nasıl çekiyor yaw ok-*-s kütahyayla bilecik arasında fazla fark yok ama bu kadar çekmesi çok güzl :)
memnunsun sanırım deutz dan :)
[/quote
50 lik bile
4 lü 11 numarayı çok rahat çekti ama burada 70 56 tılar hep 4 lü 10 numara çekiyo inşallah açılınca önünde 7056 falan duramaz. *098*-

Hele şükür, kendim almış kadar sevindim..Eğer şikayetin olsaydı inan üzülürdüm..

Abi hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan,netler uzun zamandır olmadığı için yeni görüyorum,güzel traktöre benziyor abi tarladada paylaşımlarını bekliyoruz.

bizim komşu kasabanın pazarı günü deutz satıcılar gelmiş.bende oradaydım.birisi deutz 50 lik almış.satan öve öve bitiremiyor.vatandaşta talep edince teslim için gelen traktörü çifte götürdüler.orada birisinin (adamı bende tanıyorum) 75-56 4x4 e taktığı 4 lü 12 lik aydın pulluk vardı.onu taktılar.çamurda slaj yapılmış ve kurumuş bir tarlaya götürdüler.tarlanın sahibi sürememiş.amaç deutz satanı rezil etmek.

50 lik deutzdan pulluk daha uzun.pulluk tarlaya geçmedi.geçtiği yerlerdede traktörün ön lastikleri yere deymediği için çiziden çıkıp gidiyordu.ama pulluğu çekti yalan yok.
daha sonra normal bir tarlaya geçtik.traktör birinci vitesle o kaca pulluğu çekti.hayret verici.

TT 55 link=topic=48357.msg476022#msg476022 date=1322246988' Alıntı:
bizim komşu kasabanın pazarı günü deutz satıcılar gelmiş.bende oradaydım.birisi deutz 50 lik almış.satan öve öve bitiremiyor.vatandaşta talep edince teslim için gelen traktörü çifte götürdüler.orada birisinin (adamı bende tanıyorum) 75-56 4x4 e taktığı 4 lü 12 lik aydın pulluk vardı.onu taktılar.çamurda slaj yapılmış ve kurumuş bir tarlaya götürdüler.tarlanın sahibi sürememiş.amaç deutz satanı rezil etmek.

50 lik deutzdan pulluk daha uzun.pulluk tarlaya geçmedi.geçtiği yerlerdede traktörün ön lastikleri yere deymediği için çiziden çıkıp gidiyordu.ama pulluğu çekti yalan yok.
daha sonra normal bir tarlaya geçtik.traktör birinci vitesle o kaca pulluğu çekti.hayret verici.
deutz bizim köyde 1 tane var 76 yada 77 model olması lazım yıllardır tıkır tıkır çalışıyo hemde hiç arıza yapmadan sempatidim duyardım hep bu motora bu sene denizliden buraya bi balyeci geldi deutzla herkes hasta oldu motora 99 hp imiş balyede diğer traktörlerin nerdeyse yarısını yakıyodu makinede paksan yunus modeli o arkadaş dedi bende daha 2 tane bir 60 lık birde 70 lik olmak üzere çok memnunum dedi ısrarla tavsiye etti daha önce jd si varmış bizde böylece aldık.