ford fiat birleşmesi

bu konuyu atilla abinin isteği üzerine açıyorum sizce ford traktör üretimine devam etmeli miydi yoksa fiatla birleşmesi daha mı iyi oldu?

u

bu konuyu atilla abinin isteği üzerine açıyorum sizce ford traktör üretimine devam etmeli miydi yoksa fiatla birleşmesi daha mı iyi oldu

Ynt: ford fiat birleşmesi

bence New Holland Ford ve Fiatın önünü kapatıyor
Ford ve Fiatın traktörleriniincelediğimizde New Hollanddan daha kaliteli üretim yapıyor
Ford ve Fiatın birleşmesine hiç gerek yok zaten ikisi bu güne kadar NH ileortak üretim yaptı aynı şey NH CASE ve Steyr içinde geçerli
NH Steyrle hiç bir ortaklığı olmadığı halde dolaylı yoldan birbirlerine benziyor
Ford ve Fiat birleşip üretim yapsa dünya traktör piyasası alt üst olur

POYRAZLI SALİH link=topic=5473.msg56612#msg56612 date=1215872727' Alıntı:
bence New Holland Ford ve Fiatın önünü kapatıyor
Ford ve Fiatın traktörleriniincelediğimizde New Hollanddan daha kaliteli üretim yapıyor
Ford ve Fiatın birleşmesine hiç gerek yok zaten ikisi bu güne kadar NH ileortak üretim yaptı aynı şey NH CASE ve Steyr içinde geçerli
NH Steyrle hiç bir ortaklığı olmadığı halde dolaylı yoldan birbirlerine benziyor
Ford ve Fiat birleşip üretim yapsa dünya traktör piyasası alt üst olur
katılıyorum.son cümlen hariç. bence rekabet başarıyı getirir.. ford ve fiat müstakil olarak traktör üretimine devam etmeliydiler...salih kardeşim....

atilla link=topic=5473.msg56613#msg56613 date=1215872952' Alıntı:
katılıyorum.son cümlen hariç. bence rekabet başarıyı getirir.. ford ve fiat müstakil olarak traktör üretimine devam etmeliydiler...salih kardeşim....

son cümleye neden katılmıyorsun ???
Ford ve Fiat bugün üretim yapsa bir çok markayı tahtından indirebilir ilk başta New Holland tahtından düşer

bu konuyu açarken bişeyi atladınız sanırsam
yanlış hatırlamıyorsam Ford ve Fıat birleşmedi
Fıattan kastınız NH dir heralde
Fıat ve Ford New Hollandla birleşti yoksa iki italyan arasında hiçbir şekilde birleşme yok

atilla link=topic=5473.msg58572#msg58572 date=1216651103' Alıntı:
benim bildiğim new holland amerikan firması ...yanılmış olabilirim...

New Holland Hollanda malı olması lazım
New Holland ' ın Amerikayla tek bağlantısı CASE-İH olmuştur
bu birleşmenin asıl nedeni Amerikaya New holland - Avrupaya CASE-İH markasını tanıtmak olmuştur

koraytm165 link=topic=5473.msg58578#msg58578 date=1216651750' Alıntı:
atilla abinin cevabını aynen yazıyorum agco firması altında mf fendt valtra birleşti ama kendi markalarıyla yola devam ediolar

AGCO Grubuna CHALLENGER ' de dahil

POYRAZLI SALİH link=topic=5473.msg58598#msg58598 date=1216655923' Alıntı:
New Holland Hollanda malı olması lazım
New Holland ' ın Amerikayla tek bağlantısı CASE-İH olmuştur
bu birleşmenin asıl nedeni Amerikaya New holland - Avrupaya CASE-İH markasını tanıtmak olmuştur

AGCO Grubuna CHALLENGER ' de dahil
new holland hllanda deüil belçika malıdır.son yıllarda polonyada üretim yapmaktadırbelçikaya giden bir hollandalı tarfından kurulmuştur.
saygılar