Yem Karma ve dağıtma makineleri fiyatları ??

Merhaba ufak bir yem karma ve dağıtma makinesi almayı planlıyorum fiyatları konusunda bilgi edinmek istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler ...

Ynt: Yem Karma ve dağıtma makineleri fiyatları ??

hntr-mhmt link=topic=48404.msg469551#msg469551 date=1321374335' Alıntı:
Merhaba ufak bir yem karma ve dağıtma makinesi almayı planlıyorum fiyatları konusunda bilgi edinmek istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler ...
kaç baş hayvanın var büyük baş mı küçük başmı?
eğer 20-30 baş büyükbaşın varsa 3 metreküp bi yem karma makinesi yeterli olur
benim kendi görüşüm fimaks marka dikey yem karma alırsan pişman olmazsın
diğerlerine göre biraz daha pahalı ama adamlar malının arkasında duruyo türkiyenin neresinde olursan ol bi arıza yaptığında 2 gün içinde makinanın başında oluyorlar
makinaya yeni sistem koyduklarında gelip aynısını 2. el makinalarına da koyuyorlar...
ben 3 metre küp kullanıyorum ve çok memnunum...
civar köylerden yatay yem karma alanda oldu ama hepsi arıza çıkarıyor ve firmalar pek arkasında durmuyolar mallarının...

ynkgl link=topic=48404.msg470690#msg470690 date=1321518990' Alıntı:
kaç baş hayvanın var büyük baş mı küçük başmı?
eğer 20-30 baş büyükbaşın varsa 3 metreküp bi yem karma makinesi yeterli olur
benim kendi görüşüm fimaks marka dikey yem karma alırsan pişman olmazsın
diğerlerine göre biraz daha pahalı ama adamlar malının arkasında duruyo türkiyenin neresinde olursan ol bi arıza yaptığında 2 gün içinde makinanın başında oluyorlar
makinaya yeni sistem koyduklarında gelip aynısını 2. el makinalarına da koyuyorlar...
ben 3 metre küp kullanıyorum ve çok memnunum...
civar köylerden yatay yem karma alanda oldu ama hepsi arıza çıkarıyor ve firmalar pek arkasında durmuyolar mallarının...

Teşekkür ederim fimaksın fiyatları konusunda bir bilginiz var mı siz kaça almıştınız ?

gatech link=topic=48404.msg473073#msg473073 date=1321878919' Alıntı:
Bizde almayı düşünüyoruz. 3 metreküp dikey bir makina. Fimaks ' ın fiyatlarını öğrenmek isterim.
öncelikle yem karmada dikey ve fimaks kalitesini tercih ettiğiniz için sizi tebrik ediyorum...
bizim makinemizin biraz opsiyonel özellikleri var o yüzden biraz pahalıya geldi bize ama hibe desteklemesinden aldığımız için pek farkeden bişey olmadı bizim makinenin üzerinde opsiyonel olarak elektrik motoru kepçe ve bantlı boşaltım sistemi var
bu haliyle bize 19000 tl ye geldi 20-30 hayvanlık işletmeler için bence 3 metreküp ideal...

arkdaş marka konusunda fmaks ve tosun iyi marka ama artık ülkemizde her firma piasaya iyi girmek istiyor ve kaliteli üretiyorlar......... 3 m. küp 3 balyayı zor alır 30 baş için 6 dan aşağısını alma sakın

Bende bu yıl 5 m3 yem karma makinası almayı düşünüyorum hibe başvurusu olursa şayet ona yazılacağım çıkarsa kesin alırım çıkmassa duruma bakacağız.

LANDFORCE link=topic=48404.msg678481#msg678481 date=1357247836' Alıntı:
ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEDEN BİZİ ARAMAN KARAR VERMEYİN....
www.landforce.com.tr
hocam sizde kaçlira 5-6 m3 dikey karmalar birde üzerine ekstra elektirik motoru takılsa nekadar fiyat farkı olur.

hacimmet link=topic=48404.msg678748#msg678748 date=1357271796' Alıntı:
Bende bu yıl 5 m3 yem karma makinası almayı düşünüyorum hibe başvurusu olursa şayet ona yazılacağım çıkarsa kesin alırım çıkmassa duruma bakacağız.

hocam sizde kaçlira 5-6 m3 dikey karmalar birde üzerine ekstra elektirik motoru takılsa nekadar fiyat farkı olur.

1,5 m3 lük tekerlekli olanda bana lazım, onun fiyatınıda bildirirseniz sevinirim.

fiyatları bana çok pahalı geldi.. sonucta 20bin liraya adamlar traktör üretiyor bu altı üstü saç ve profilden oluşan bi kaç hidrolik pompası olan bi makina.. neden bu kadar pahalı demirci degilim .. bu işi yapanlar neden bu kadar pahalı oldugunu açıklayabilir mi bu makinanın bilmedigim özellikleri mi var farklı metaller falan mı kullanılıyor ..

sontg.jpg

kesinlikle çook güzel makinalar ama çook çook pahalı malesef o paralara traktör alınıyor. sıra bağımsız slaj makınası, yem karma makinası sağımsistemleri kesinlikle olması gerekenin min 2 katı pahalı sop-*-sa sop-*-sa

Tarımsal ekipmanlara devlet subvanse si sağlanmaya başladıktan sonra makina üreticileri,fiyatları kademeli olarak fahiş seviyelere çektiler,uyanıklık yapıyorlar akıllarınca yarın birgün bunun kötüye kullanıldığı anlaşılınca yenecek cezanın yanında hem maddi kayba hemde prestij kaybına uğrayacaklar hele helede talepteki ciddi düşüşle beraber uzun vadeli planlarını soğuk suya katık yapacaklar haberleri yok...Traktör satıyor sanki adam 20 binlere 30 binlere.Almayın arkadaşlar,almadığınız gibi sizlere önerim bulunduğunuz yerin kırsal kalkınma dairesine ve tarım il-ilçe müdürlüklerine (bakanlığın internet adresinden irtibata geçerek doğrudan bakanlığada ayrıca) ilgili firmaları ve bölgenizdeki satıcısını şikayet edin.Dosyalara verilen teklif gözden geçirilecek mütakiben bir usulsüzlük yada fahiş fiyat tespiti yapılırsa önce satıcıya sonra üreticiye kırmızı kalem çekilecektir.Firmanın üretim lisansının iptaline kadar gidebilecek bir süreçtir bu.

Bu tip destekleri suistimal eden üretici arkadaşlarımızda var (hepinizi tenzih ediyorum) Bu arkadaşlarda bu tip işlere alet olmasınlar,yine bakarsınız bir fırtına kopar 3-5 bin lira için 5 yıl devlet desteğinden uzak kalabilme durumu oluşur.

Saygılar...

vcc link=topic=48404.msg694315#msg694315 date=1359549216' Alıntı:
Tarımsal ekipmanlara devlet subvanse si sağlanmaya başladıktan sonra makina üreticileri,fiyatları kademeli olarak fahiş seviyelere çektiler,uyanıklık yapıyorlar akıllarınca yarın birgün bunun kötüye kullanıldığı anlaşılınca yenecek cezanın yanında hem maddi kayba hemde prestij kaybına uğrayacaklar hele helede talepteki ciddi düşüşle beraber uzun vadeli planlarını soğuk suya katık yapacaklar haberleri yok...Traktör satıyor sanki adam 20 binlere 30 binlere.Almayın arkadaşlar,almadığınız gibi sizlere önerim bulunduğunuz yerin kırsal kalkınma dairesine ve tarım il-ilçe müdürlüklerine (bakanlığın internet adresinden irtibata geçerek doğrudan bakanlığada ayrıca) ilgili firmaları ve bölgenizdeki satıcısını şikayet edin.Dosyalara verilen teklif gözden geçirilecek mütakiben bir usulsüzlük yada fahiş fiyat tespiti yapılırsa önce satıcıya sonra üreticiye kırmızı kalem çekilecektir.Firmanın üretim lisansının iptaline kadar gidebilecek bir süreçtir bu.

Bu tip destekleri suistimal eden üretici arkadaşlarımızda var (hepinizi tenzih ediyorum) Bu arkadaşlarda bu tip işlere alet olmasınlar,yine bakarsınız bir fırtına kopar 3-5 bin lira için 5 yıl devlet desteğinden uzak kalabilme durumu oluşur.

Saygılar...

Klasik yurdum sanayicisi...Klasik yurdum insanı...Aynen katılıyorum size....

Dewlet ÖTW düşürür, otomotivciler hemen ZAM yapar....Her yerde bu fırsatcılık bulunmakta....

[size=11pt]YEM KARMA MAKİNELERİMİZ 1,5 İLA 20 METREKÜP ARASI ÜRETİYORUZ. DİĞER DİKEY YEM KARMA MAKİNELERİNE GÖRE KALİTE - SERVİS İLE BERABER KISA SÜREDE İŞLEMİNİ YAPMASI VE EN ÖNEMLİSİ DE FİYAT AVANTAJIDIR.

KAMPANYALI FİYATLARIMIZI KAÇIRMAYIN. SİZE EN YAKIN TKK - PANKOBİRLİK VEYA BÖLGENİZDEKİ ÖZEL BAYİDEN BİLGİ İSTEYİN.

BİZİ DE ARAYABİLİRSİNİZ www.landforce.com.tr %100 TÜRK MALIDIR. ZONGULDAKTA ÜRETİMİ YAPILMAKTADIR.

MAKİNELERİMİZİN BAZI VİDEOLARI[/size]

LANDFORCE 5 metreküp yem karma feed mixer zonguldak

1,5 M 3 ÇEKİ TİP YEM KARMA HAZIRLAMA MAKİNESİ FEED MIXER LANDFORCE

landforce balıkesir yem karma makinesi değerli çiftçi görüşleri [url=http://www.landforce.com.tr]www.landforce.com.tr[/url]

düzce LANDFORCE YEM KARMA VE DAĞITMA MAKİNESİ

LANDFORCE AGRICULTURAL MACHINES TARIM MAKİNALARI gübre serpme yem karma