KUBOTA B 1820 2 li pulluk :)

19.05.2008
11,882
798
Edirne

kubota b 1820 :)

Değerli dostlar Levent abimle beraber Kubotaları inceleyelim dedik birde B 1820 modelini denedik. Bu videoyu çekerken inanın çok soğuktu dondum resmen :) Video pek iyi olmadı yani esas atraksiyon kısmı yoktu. Kısaca size söyleyeyim. Bu pulluğu defransiyel kilidine basmazsan eğer sonuna kadar saldığında patinaj yapıp duruyo. Kilide bastığında gidiyor :) Yada kolu birazcık kaldıracan. Seri 2 de bile çekiyo fakat pulluk toprağı fırlatıyo :D En ideali ya seri 1 yada takviye 3. Motoru az daha devirecektim. Bu videoda ilk sürmeye başlarken bir taş var. O taşı görmedim ve üzerine bindirdim arka teker binince motor bayağı bir eğildi o an korktum :D Birde sallantıdan arabanın anahtarını kaybettim toprak altına girmiş. Ama Rabbimin desteği ile buldum. Neyse iyi seyirler sizlere dostlar.

Ynt: KUBOTA B 1820 2 li pulluk :)

Sürdü abi o kazıkların orda :D ta dibinden gittim. Ah sen orada olacaktın ki ne videolar çıkardı bizden ama :D ben şunu diyeyim. B 1820 modeline rops gerekiyo. Eren kardeşim sürülmemiş yerde ben denedim gayet başarılı buldum. O pullukta. Fakat 3 lü pullukla sürülmemiş yere girse gidemez :)

doğan ne adamsın yaw .bu gidişle sen kubotanın bayiliğini bile alırsın ..hiç yumşak bir yer yokmuydu oraya yıllardır pulluk değmemiş,birde pulluk çok dik çakılıyor toprağa toprakta beton olduğu için haliyle çekmiyor tabii

;D sizin köyde at varmıydı bileder

Aycan abi bu pulluk buna tam ideal aslında. Çok güzelde çekti ama video çekemedik. En son görüntülenen yer beton olduğuna batmıyo :D

doganbey1 link=topic=48411.msg469781#msg469781 date=1321387682' Alıntı:
;D sizin köyde at varmıydı bileder

Aycan abi bu pulluk buna tam ideal aslında. Çok güzelde çekti ama video çekemedik. En son görüntülenen yer beton olduğuna batmıyo :D
var tabi bilader olmamı.6040, 7060 lara binmekten aklına gelipte sormadınki hiç :D

nailyetek link=topic=48411.msg469828#msg469828 date=1321390100' Alıntı:
Adam çift sürme heveslisi değil ki, motur koşturacak ha bire..:D:D Koyacan bunun arkasına 2 güğüm süt satsın sokak sokak..:D:D;D
illaki Nail abi.. zuha-*-s üniversiteliye sütmü sattıracan. uyrra*-*-