TRAKKULUP UZEL'İ Almak İsterse...

Dün yoklamasını yaptık Ancak bugün bir de konu açayım dedim. Uzel ' in durumunu biliyorsunuz, tekrar etmeye gerek yok sanırım. Ucuz pahalı göz göre göre gidecek koca şirket. Arsası zaten çok değerli. Eksper değilim ancak fikir olarak bir TRAKTÖR KULÜBÜ (O biz oluyoruz) UZEL ' i almak istese ve alsa sonra da profesyonel yöneticilere teslim etse kötü mü olur? Sahibi traktör sevdalıları olunca Traktör Pazarında daha avantajlı olmaz mı?

Ynt: TRAKKULUP UZEL'İ Almak İsterse...

Eren ASLAN link=topic=48427.msg470042#msg470042 date=1321436077' Alıntı:
Fikir bir tebessüme sebep olyor gayri ihtiyari -Aha şu traktör fabrikasına ortak oldum diyebilmek.
cemalpaşa link=topic=48427.msg470043#msg470043 date=1321436183' Alıntı:
abı cok zor herkesı bır arada bır kararda tutmak
Niyet önemli zaten. Ortak payda da anlaşıldıktan sonra fikir ayrılıkları tabiki çok doğal.

hadin arkadaşlar pamuk eller cebe ....
buradan bir arkadaş bir paket sigaraya traktör aldı.sizler neden korkuyorsunuz.
bize devket de yardım eder.alan biz satan biz üreten biz olcagız.niye olmasın hayel dgil.düş degil istersek gerçek olur.
BU TRAKKULUBÜ EKONOMİ KLÜBÜNE ÇEVİRELİM.

Sitemizin Duayenleri ne düşünür acaba? Merak ediyorum. Sonuçta biz fabrikayı işletelim demiyorum, işletme işini profesyonellere bırakıp biz takip ve denetim konusunda etkin görev alabiliriz. Olamaz mı yani? Ortaklar maliyetine 2 taraktör alma hakkına sahip olur isterse komşusuna versin Bu satışlardan gelecek parada işletme sermayesine konulur yürür gider. Milli servet değerini bilenlerin elinde olur.

köylü link=topic=48427.msg470072#msg470072 date=1321442522' Alıntı:
hadin arkadaşlar pamuk eller cebe ....
buradan bir arkadaş bir paket sigaraya traktör aldı.sizler neden korkuyorsunuz.
bize devket de yardım eder.alan biz satan biz üreten biz olcagız.niye olmasın hayel dgil.düş degil istersek gerçek olur.
BU TRAKKULUBÜ EKONOMİ KLÜBÜNE ÇEVİRELİM.
iyi hoş da bu iste kimbilir kimlerin ne rantı vardır.Coktan almak icin aldıktan sonrası icin plan yapmışlardır trakkulübe gelene kadar...

bu site şart degil ya herkes olacak girecek diye şart yok.herkes köyünden kentinden eşinden dostundan olsa birlik kurar.100-250-500 çok şeyler katar.bu adamın bir milyar dolar borcu yokya.kısa bir hesabdan 10 tirilyon eski parayla toplanıyor.

Bakıldığında güzel bir fikir. Hayata geçirilebilse çok daha güzel olabilir. Ama nerde çokluk orda *** luk diye bir söz var. Şu olabilir. Satın alan firma traktör üretecekse bizim fikirlerimiz doğrultusunda üretebilir. Bu fikirler bir çok alanda düşünülebilir

köylü link=topic=48427.msg470083#msg470083 date=1321443141' Alıntı:
bu site şart degil ya herkes olacak girecek diye şart yok.herkes köyünden kentinden eşinden dostundan olsa birlik kurar.100-250-500 çok şeyler katar.bu adamın bir milyar dolar borcu yokya.kısa bir hesabdan 10 tirilyon eski parayla toplanıyor.
ne kadar değer biçmişler