vites böyle değiştirilir

Ynt: vites böyle değiştirilir

Black.Boyss.37 link=topic=48466.msg473705#msg473705 date=1321963496' Alıntı:
eline saglık abi güzel paylaşım fordun viteside gecer hemde debriyaja basmasan .... kullanmayı bilene yag gibi kayar vitesleri debriyajsız gecer .. bayır asagı vites atma olayı nı ben sadece mf de gördüm komprasor yapmayıp iyice süratlendi 3.060 cart boşa bıraktı kendini cok tırsmıştım emanet motordu ...
mf de kompresör zayıf 6610 kompresörde 398 bile bin basıyo.

valla ne yalan soyleyım bende anlamadım su yasıma geldım ılk defa gordum fordda bu olayı dıger traktorlerde sahıt oldum onlar bıle bı garıp geldı amma bızım goca oglan debrıyajsız ımkanı yok gecıs yapmaz gacır gucur sanzımanı aşşa salar....kompresor olayına gelıncede 6610 la 398i neden kıyslıyrsunkı 5000lıkle kıyasla komprsr olarak...... çeki ve kompresorde motorun paşası forddur dahada tanımam....

birileri konuyu hortlatmış grin-*-s grin-*-s grin-*-s grin-*-s

şanzumanı kucaklar böyle devam edrse
o şekilde dişli grubunda vitesi yerinde tutan tırnakları filan aşındırdığı için yokuş aşağı güce binen dişliler arasında boşluk oluştuğu için kendi başı boşa çıkıyor bu da bir b.....lu dereyi bir gün doldurur demek o kadar kumna iki tekerden frenle boşta gidecek frenlerde yokuşta tutacak
biraz sıkar

kardeşim 6610 da bile yok o videodaki 5000 sanzımanı select o speed 1 diye bi sanzıman sencromech sanzıman değil eger vites düşürürken fordun sanzıman cartlama yapıyorsa müşürler bitmiştir sadece 68 ve altı ford modelleri sürekli cartlar