TRAKKULUP HAYATIM BİTİYOR

herkeze iyi akşamlar ailevi sorunlardan dolayı ailemin yanından yakın bir süre sonra ayrılacam başka yerde çalışacam bu yüzden birdaha girmem heral girsemde bi anlamı kalmaz sizlerle vakit gecirmek güzeldi herkez ALLAHA emanet olsun :( : ' (

Ynt: TRAKKULUP HAYATIM BİTİYOR

kardeşim ne oldu yav .hayırdır bir anda böyle birden nereye gidiyon .sanki dönülmeyecek biryer gidiyormuş gibi konuşuyon.birdaha neden girmeyesinki.çok mu zor ,bi net bulmak

Senin için hayırlısı olsun hemşerim. Ama bu site alışkanlık yapıyor, bu sitede şuan çiftçilik yapmayan geçmişte yapmış yada gelecekte yapmayı düşünen çok kişi var, sen gene siteye girersin, Allah hayırlısını nasip etsin, Allaha emanet ol

allaha emanet ol... hakkında hayırlısı olsun ...erken yaşlanmak ıstıyorsan cıftcılıge devam et ...evlıysen en guzelını yapmış olursun aılenın yanından uzaklaşmakla...hayatta ne iş yaparsan yap SERCE OLMA ŞAHİN OL... en guzel motor HATTAT *098*-

fatih ödemişli link=topic=48491.msg471172#msg471172 date=1321567678' Alıntı:
allaha emanet ol... hakkında hayırlısı olsun ...erken yaşlanmak ıstıyorsan cıftcılıge devam et ...evlıysen en guzelını yapmış olursun aılenın yanından uzaklaşmakla...hayatta ne iş yaparsan yap SERCE OLMA ŞAHİN OL... en guzel motor HATTAT *098*-
hayırlısı fatih bu durumdanda hattata reklam cıkardınya ne diyeyim sana

Çiftçiliği bırakıyormuş gibi bir durumun var herhalde ama siteyi o kadar kolay bırakabileceğini sanmıyorum. Durumlar neyi gerektiriyorsa öyle yap, hayırlısı olsun. :)