Ertaça Rakip Çıktı Beyler :) Yalnız çekim de güzel ekimde :D

Ynt: Ertaça Rakip Çıktı Beyler :) Yalnız çekim de güzel ekimde :D

Toprak işlemeyi sanata dönüştürmüş adamlar, şimdi kalkıp birisi der yine; bizim mibzerlerin bundan farkı ne, maksat tohumu toprağa karıştırmak değilmi.? diye..

Abi tohumu saçarak da toprakla kavuşturursun. Ama bu adamlar bir sanat eseri gibi işlerini yapıyorlar. Yeni video attım bir izleyin de görün. Hayran kaldım. Bizimkiler nerde onlar nerde ;D

nailyetek link=topic=48493.msg471170#msg471170 date=1321567629' Alıntı:
Toprak işlemeyi sanata dönüştürmüş adamlar, şimdi kalkıp birisi der yine; bizim mibzerlerin bundan farkı ne, maksat tohumu toprağa karıştırmak değilmi.? diye..
zuha-*-s anlş-*s

Ally TOKMAKCI link=topic=48493.msg471199#msg471199 date=1321569182' Alıntı:
Pro bu adamlar Sadece kamerada değil her konuda Adamlar teknolojiye uyuyor naparsın
ally elımızde olanları degıstırıyoruz ımkanlar dahılınde ... fendt ıle amazone onların olsun tarmaksan la 55 46 benım ... ama cekım kalıtem yukselecek daha da duzelecek gelısecek oyn-*-s yavas yavas

ertac sahın link=topic=48493.msg471204#msg471204 date=1321569462' Alıntı:
ally elımızde olanları degıstırıyoruz ımkanlar dahılınde ... fendt ıle amazone onların olsun tarmaksan la 55 46 benım ... ama cekım kalıtem yukselecek daha da duzelecek gelısecek oyn-*-s yavas yavas
Hadi hayırlısı ertaç bekliyoruz büyük adımları :) Olmadı beraber bi Trakkulüp e ve de şu yabancılara karşı video çekelim Nasıl olsa bölümünü okumuş adamız :)

Ally TOKMAKCI link=topic=48493.msg471211#msg471211 date=1321569718' Alıntı:
Hadi hayırlısı ertaç bekliyoruz büyük adımları :) Olmadı beraber bi Trakkulüp e ve de şu yabancılara karşı video çekelim Nasıl olsa bölümünü okumuş adamız :)
atılım yılı olmasını planlıyorum RTC TARIM TV nın ... destek ıstıyorummmm hal-*-s destekleyın benı :D

ertac sahın link=topic=48493.msg471224#msg471224 date=1321570115' Alıntı:
atılım yılı olmasını planlıyorum RTC TARIM TV nın ... destek ıstıyorummmm hal-*-s destekleyın benı :D
Önce Amazoneli bi çiftlik bulalım, tarmaksanla, bozkurtla böyle çekim olmuyo..:(