12 Dakika boyunca kesintisiz izleyebileceğiniz bir Ekim. Profesyonellik budur!

Ynt: 12 Dakika boyunca kesintisiz izleyebileceğiniz bir Ekim. Profesyonellik budur!

Ally TOKMAKCI link=topic=48500.msg471255#msg471255 date=1321571261' Alıntı:
Biraz önce you tubede izlemiştim :D yeter yaw içim gidiyor artık
ben paylaşırım sen izlersin lale :D

Holland link=topic=48500.msg471261#msg471261 date=1321571563' Alıntı:
İki yeşil bir birine ancak bu kadar yakışabilir. :)
Adamlar estetik çalışma ile yapıyor Ahmed Beğ :)

demirciler_14 link=topic=48500.msg471273#msg471273 date=1321572164' Alıntı:
Çok büyük arazileri var adamların. Teşekkürler Doğan.
abi büyük ve düz. adamlar düzleştirmek için greyderle çalışıyor

Ynt: 12 Dakika boyunca kesintisiz izleyebileceğiniz bir Ekim. Profesyonellik budur!

adam tohumu doldururken bile maske kullanıyo bizim trakyada ekin ilacını hala çay bardağı ile ayarlıyoruz :))

aga boyle seyler paylasma bak bizim traktorler gorecek bi tarafi sisecek :D [move]olay budur abi gavurun oglu yapmıs bızde seyredelım[/move]

s3renty link=topic=48500.msg471310#msg471310 date=1321598847' Alıntı:
adam tohumu doldururken bile maske kullanıyo bizim trakyada ekin ilacını hala çay bardağı ile ayarlıyoruz :))
uyy-*s kurallara uymak pek bize göre değil abi :)
alk-*s
bizde dededen bildiğin yöntemlere devam

adamlar bu işi pofesyonel olarak yapıyolar arazi ve verimli toprakta var zaten bunları ülkemizde görmeye benim ömrüm yetermi bilmiyorum kim bilir belkide ilk biz yaparız ne demişler zor diye birşey yoktur; imkansız zaman alır... emeğine sağlık abi çok güzel bir paylaşım ... :)

Adamlar bilimi, teknolojiyi, her geçen gün yenilenen olayları, aletleri yakından inceliyorlar. İşi kuralına uygun bir biçimde uyguluyorlar. Benim rahmetli dedemde tarlaya ilaç atarken etkilenmeyelim diye maske almıştı 2 tane. Polislerin baskınlarda kullandıkları tipten. Onları kullanırdık. Adamlar attığı tohum miktarını bilgisayar ile ölçüyor. Bizde ise ver gitsin :)

adamalrı bi tarlası bizim bütün tarlalardan büyük.bizim burda 10 tarladan birine girer bu alet.bütün köyün traktörleriyle çekeriz :D

humanist1231 link=topic=48500.msg471319#msg471319 date=1321604750' Alıntı:
arkadaşlar merak ettiğim konu dikkat ettiyseniz bi şeyleri ölçüyorlar, dijital bi ölçekle neleri ölçtüler anlamadım... :S
metrekareye atılan tohumluk miktarını ölçüyorlar yalnız kilo değil ADET olarak metrekareye atılacak tohum....