hattat a70 tepeye cıkma

http://www.izlesene.com/video/hattat-tepeye-cikarma/5065777
m25l.jpg

m263.jpg

m26d.jpg

bugün canım sıkıldı tarladan gelirken tepe vardı cıkarmı diye denedim cıktı ileri ileri deneyecektim önü kalkar diye tırstım

Ynt: hattat a70 tepeye cıkma

fatih ödemişli link=topic=48520.msg471666#msg471666 date=1321642629' Alıntı:
maşallah gerı gerı cıktıgın ıyı olmuş baya dık bı yer ...bu 4 ceker işini duşunmeye başladım ıyıce 2 ceker hayatta tırmanamaz orayı :S
fatih tekcekerle 4x4 arasında 4-5 bin tl oynuyor almışken 4x4 alacan heryerde üstün gelir rahat edersin

Güzel paylaşım. Ne günleri hatırladım :) Önü asla kalkmaz abi DT traktör. Bizim tek çekerle ordan daha dik yerlere çıkmaya çalışıyoruz ama önü kalkmıyor. Buğday hasadı yaparken biçerin yanına gidiyorduk. Arkadaşla yolu kaybettik gece bundan biraz dik bir tepe çıktı karşımıza. Ben çıkmıştım ama hema zorlanmıştı. Romork ta vardı arkada.

Dqn link=topic=48520.msg471904#msg471904 date=1321706491' Alıntı:
Güzel paylaşım. Ne günleri hatırladım :) Önü asla kalkmaz abi DT traktör. Bizim tek çekerle ordan daha dik yerlere çıkmaya çalışıyoruz ama önü kalkmıyor. Buğday hasadı yaparken biçerin yanına gidiyorduk. Arkadaşla yolu kaybettik gece bundan biraz dik bir tepe çıktı karşımıza. Ben çıkmıştım ama hema zorlanmıştı. Romork ta vardı arkada.
mf nin önü ağırdır ondan

mf_ford link=topic=48520.msg471891#msg471891 date=1321705781' Alıntı:
dikkat et en ufak hatada traktör gider.bizim burdada dik biyer var oraya çıkmayı deniycektik 398 le izin vermediler
ön ön vursam önü kalkmayacak ve daha rahat cıkar ama nasreddin hocanın hesabı ya kalkar arkaya kendini atarsa 3sn heyecan icin herşey duman olur gerek yok dedim geri geri rahat cıktı daha dik yer bulsam ordada dener paylaşırım dikkatli olmak lazım kolay alınmıyor alın teri

adrenalin iyi oluyo bazen ama herkesin dediği gibi dikkat ilk şart :) ben goble çekerken tarlanın sonunda bulunan toprak yığının üzerinden döneyim dedim daha önce patlatmayla biraz gevşetmiştik toprağın üzerine çıktım dönerken motor kaydı sol arka teker gömüldü baya yan yattı sonra nasıl indim bilmiyom ;D

DONAT_01 link=topic=48520.msg472255#msg472255 date=1321733838' Alıntı:
adrenalin iyi oluyo bazen ama herkesin dediği gibi dikkat ilk şart :) ben goble çekerken tarlanın sonunda bulunan toprak yığının üzerinden döneyim dedim daha önce patlatmayla biraz gevşetmiştik toprağın üzerine çıktım dönerken motor kaydı sol arka teker gömüldü baya yan yattı sonra nasıl indim bilmiyom ;D
öyle bi durumda bi 3 yaş yaşlanmışındır saclar beyazladımı

ceksparow-1986 link=topic=48520.msg472253#msg472253 date=1321733503' Alıntı:
ön ön vursam önü kalkmayacak ve daha rahat cıkar ama nasreddin hocanın hesabı ya kalkar arkaya kendini atarsa 3sn heyecan icin herşey duman olur gerek yok dedim geri geri rahat cıktı daha dik yer bulsam ordada dener paylaşırım dikkatli olmak lazım kolay alınmıyor alın teri
bende geri geri deneyi dik bayırlarda ben ileri deniyom dediğin gibi olur geri denemek lazım çiftçekerde

Abi eline sağlık geri geri yaptığın iyi olmuş. Ben B 1820 kubota ile yükleyiciye bindirecektim. Ön ön gideyim dedim. Arkada pulluk vardı fren yaptım ön kalktı :) o an çok korktum