ucuz mazot

Arkadaşlar bölgemizde birkaçtane petrol istasyonu var. Buralarda mazot 50 krş. daha ucuz.istasyonun markası var. bildik markalardan. çok satıyorlar. kuyruk var.son model servis arabaları hep ordan mazot alıyor.elemanlara neden ucuz olduğunu sordum biz sürümden kazanıyoruz dediler.acaba bir hile varmıdır motora zararı olurmu.bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum..

Ynt: ucuz mazot

ramiz balcıoğlu link=topic=48533.msg471813#msg471813 date=1321694484' Alıntı:
Arkadaşlar bölgemizde birkaçtane petrol istasyonu var. Buralarda mazot 50 krş. daha ucuz.istasyonun markası var. bildik markalardan. çok satıyorlar. kuyruk var.son model servis arabaları hep ordan mazot alıyor.elemanlara neden ucuz olduğunu sordum biz sürümden kazanıyoruz dediler.acaba bir hile varmıdır motora zararı olurmu.bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum..
Satiş fiyatı nekdar peki, hangi istasyon markaa verebılır mısın ?

Araba motoruna bir şey olmuyorsa traktöre hiç koymaz ama temkinli olmak lazım.Kullandığınız mazotla bu ucuz olanı renk koku akışkanlık bakımından kabaca da olsa karşılaştırmak iyi olur diye düşünüyorum.

bzm bölgedede var bi tane petrol istasyonu orasıda ucuza veriyor ama 50 krş kadar deil öncelerden yedek depo fln bulunmuş orda bi haltlar dönüyormuş orda sizinkide öle olablrmi bilmem :)

bizim bu taraftada var ucuz satan biryer.çok sattıkları için onlar biraz daha ucuz alıyorlarmış mazotu diye duydum ama hiç kullanmadım.

Bizim civarda da bikaç tane var. Son zamanlarda hep oralardan alıyoruz. Arabaya aldığımız da oluyo. Daha hiç sorun çıkarmadı. Diğerlerinden faklı değil. Bence pompaları az basıyo olabilir. Ordan kazanıyo olabilirler.

gezegen link=topic=48533.msg471825#msg471825 date=1321696553' Alıntı:
bizim burda tarım kredi koop.. larıda peşin alımlarda 500 aşşagı veriyor
Tarım kredi Koop. Kalitesiz Akaryakıt kullanmaz diye biliyorum; ama 500 Aşşaği verdiği güzelmişş Sanırım bölgesel bir politika mı yoksa bütün Tarım Kredi Koop. böle indirimde Acebaa:D

bugraaydin link=topic=48533.msg471926#msg471926 date=1321707495' Alıntı:
Bizim civarda da bikaç tane var. Son zamanlarda hep oralardan alıyoruz. Arabaya aldığımız da oluyo. Daha hiç sorun çıkarmadı. Diğerlerinden faklı değil. Bence pompaları az basıyo olabilir. Ordan kazanıyo olabilirler.
bana göre tam tersi geçen arabayla 20 tl lik gaz attırmıştık normal fiyata satan petrol ofislerineden daha çok yetti :)
geçen hacı 200 lt lk varili fullletmiş mozot .
traktör tarlada 2 defa istop etti gazı ayağından çekince . sabahlin motor ice kötüleşmiş servis fln derken filtreler şişmiş mozot sulumuş beki su koyuyurlardır içine :D zuha-*-s

nh_fıat link=topic=48533.msg471973#msg471973 date=1321713506' Alıntı:
bana göre tam tersi geçen arabayla 20 tl lik gaz attırmıştık normal fiyata satan petrol ofislerineden daha çok yetti :)
traktör tarlada 2 defa istop etti gazı ayağından çekince . sabahlin motor ice kötüleşmiş servis fln derken filtreler şişmiş mozot sulumuş beki su koyuyurlardır içine :D zuha-*-s
İşte canlı şahit arkadaşlar

nh_fıat link=topic=48533.msg471973#msg471973 date=1321713506' Alıntı:
pahalılar kaçak o zaman :D ;D