Hanovver Tarım Fuarından M 135GX :)

Ynt: Hanovver Tarım Fuarından M 135GX :)

Traktörü fuarda bizzat yakından Kubota kullanıcıları için inceledim. Bana göre M135X olan model buna göre daha yakışıklı ve kaliteli duruyordu. Kabin içi 135X ' in daha kaliteli gibi. 135GX pek hoşuma gitmedi. Kaba bir tasarımıda vardı. Fotoğrafları paylaştığım zaman ikisini karşılaştırma fırsatınız olacaktır...

Ahmed bey bizim Erkan aga Claasları buluyo :D bende Kubotyı bulayım dedim bea :D

alipasalierkan link=topic=48609.msg473283#msg473283 date=1321896139' Alıntı:
Traktörü fuarda bizzat yakından Kubota kullanıcıları için inceledim. Bana göre M135X olan model buna göre daha yakışıklı ve kaliteli duruyordu. Kabin içi 135X ' in daha kaliteli gibi. 135GX pek hoşuma gitmedi. Kaba bir tasarımıda vardı. Fotoğrafları paylaştığım zaman ikisini karşılaştırma fırsatınız olacaktır...
bu model alt seri olabilir mi? paylaşımlarını bekliyoruz agacım

doganbey1 link=topic=48609.msg473284#msg473284 date=1321896224' Alıntı:
bu model alt seri olabilir mi? paylaşımlarını bekliyoruz agacım

Vallah öbür modele göre büyük kalıplıydı. Ayrıca kabini tek parça kapıydı. Yani yeni tasarım. Ama aralarındaki farklı pek anlayamadım. Yenilik olarak ne vardı. İkisininde kabin içi özellikleri ve motorları benzerdi. Belki beygir gücü falan farklı olabilir. Panolara bakmak aklıma gelmedi. Yoksa özellikleri hakkında net bir bilgi verirdim. Fotoğrafları ayarlar ayarlamaz paylaşacağım. Ama baya sürecek gibi...:D