Traktörleri arka arkaya bağlayacak veya Nadasta Yarış yapacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Traktörleri arka arkaya bağlayacak veya Nadasta Yarış yapacak :)

Üye olan ilk 5 mesajın biri her zaman ve her zaman çekiştirme ile ilgili ne derdiniz var anlamıyorum... :D

Alsa sana takacak çıktı Fendt 820. :D Aycan abi sizde bidon boyutları baya büyükmüş. ;D

demir45 link=topic=48627.msg473683#msg473683 date=1321961544' Alıntı:
Üye olan ilk 5 mesajın biri her zaman ve her zaman çekiştirme ile ilgili ne derdiniz var anlamıyorum... :D

Alsa sana takacak çıktı Fendt 820. :D Aycan abi sizde bidon boyutları baya büyükmüş. ;D
mahmut um valla zaten motur yarım ton mazot alıyor bir bidonuna bu iş olmaz değilmi

Way arkadaş senin fent bnm Traktörden baya büyük ama eşit bi traktör getir karşıma nadasta 6 lı 14 ara pullukla çık gel karşıma Bi bidon mazuttan sonrası beni aşar ))) Ha kardeş yok kimseyle çekişmiyorum ya benden küçük bi arki anlş-*s

Bu siteye yeni üye olan arkadaşlarımız genelde hep böyle konular açar. Sitemizde bunlarla tartışacağımıza motorunun özelliklerini yazabilirsin. Fotoğraflarını çekip koyabilirsin. Motorunu tanıtabilirsin. + ve - yönlerini bize söyleyebilirsin. Ki bizlerde bilgi sahibi olalım. Ne tür ürünler ekersin. Bunlar hakkında bizlere bilgi verirsin. Yahut bilmediklerini bizden öğrenirsin. Bu tarz paylaşımlarda bulun ki hem sen bilgilen hemde biz bilgilenelim esrarlı kardeşim. :)

doganbey1 link=topic=48627.msg473693#msg473693 date=1321962499' Alıntı:
Bu siteye yeni üye olan arkadaşlarımız genelde hep böyle konular açar. Sitemizde bunlarla tartışacağımıza motorunun özelliklerini yazabilirsin. Fotoğraflarını çekip koyabilirsin. Motorunu tanıtabilirsin. + ve - yönlerini bize söyleyebilirsin. Ki bizlerde bilgi sahibi olalım. Ne tür ürünler ekersin. Bunlar hakkında bizlere bilgi verirsin. Yahut bilmediklerini bizden öğrenirsin. Bu tarz paylaşımlarda bulun ki hem sen bilgilen hemde biz bilgilenelim esrarlı kardeşim. :)
ve niye nh :) illa benide yoracaklar demi onu taşi şunu sil :D :D

git kumda oyna arka arkaya bağlıcakmış hey allam ya :)

Esrarlı72 link=topic=48627.msg473696#msg473696 date=1321962831' Alıntı:
abi Kubota B 2530 senin bu moturla ben kendim yarışa girerim ne fanti sayıklıyon ya :D zuha-*-s
Kardeş o işin esprisi. ;)

SmhGwz link=topic=48627.msg473697#msg473697 date=1321962874' Alıntı:
ve niye nh :) illa benide yoracaklar demi onu taşi şunu sil :D :D

git kumda oyna arka arkaya bağlıcakmış hey allam ya :)
Semih buda senin kaderin :D bak bana Kubotayı ya merak edenler ya sevenler geliyo ;D

doganbey1 link=topic=48627.msg473699#msg473699 date=1321963137' Alıntı:
Kardeş o işin esprisi. ;)
Semih buda senin kaderin :D bak bana Kubotayı ya merak edenler ya sevenler geliyo ;D
kaderim buysa cekerim ben nhciyim hertürlü çekerim :) P
uymadı sanki kom*-* oap*-s zuha-*-s zuha-*-s

alk-*s alk-*s
malkaralı_yusuf link=topic=48627.msg473707#msg473707 date=1321963629' Alıntı:
Yeni üyeler için bir giriş bölümü yapalım adına da ÇEKEŞTİRME yeni üye diyelim nasıl olur. Eğlenmiş olur arkadaşlar.
oyun bölümü var ondan bişiler indirip oynasalar daha ii olurda :) illa kendileri laf kalabalğıı yapacak ya kom*-*

başkasının yumrugunu yemeyen kendisinin yumrugunu balyoz sanarmış :) herkezin motoru kendine güzel 50 100 degar çiftçi snn altındaki motoru 10 bin aşşa verseler almaz burası paylaşım sitesi bilgi almak için elindeki motor la ovunme sitesi deil kardeş :)

doganbey1 link=topic=48627.msg473693#msg473693 date=1321962499' Alıntı:

güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...