Same Tiger 70 aldık görşleri alabilirmiyim

Ynt: Same Tiger 70 aldık görşleri alabilirmiyim

hayırlı olsun ikinci eli yazıf parçaları pahalı biraz ama yakıt konusunda çok cimridir çekişide güzeldir deutz same nin avrupalarına hastayım :) tam kullanılcak motor yani

Evet sanırım deutz ve same birleşmiş Almanlar mı ne almış ama inşallah bizi utandırmaz :) Nasıl pulluk ceker bilginiz varmı ??

umursir link=topic=48641.msg473846#msg473846 date=1321977678' Alıntı:
S.a abiler Yeni same tiger 70 almıştık da görüşlerinizi alabilirmiyim?? karış-*-s
Hayırlı Olsun Bereket Getirir İnşaallah. Hiç kullanmadım abime 100 hp almak için uğraşmıştım yazın Ama euro yükselince zam yaptılar vazgeçmiştik.

2. el aldık ama fazla kullanılmamış saati düşüktü 2009 model 50.000 ye aldık haftasonu kullandım direksiyonu hafif falan gercekten konforlu bi traktör cekiş gücü çok iyi ve 75 tl mazot koyduk yarma yaptık odun cektık falan ama fazla yakmadı biz memnunuz eger 70 hp alıcak varsa tavsiye ederim yani :)

çok iyi seçim yapmışsın akrabam TİGER 60 aldı çok iyi traktör yaw çizel çekmek için tarlaya gitmiştik traktör fena asılıyor ya çeker ya koparır o derece çok asılıcı makina hayırlı olsun