DEUTZ ve BALYA

Ynt: DEUTZ ve BALYA

deutz agrolux 70 lik var bende balyada çalışırken 14 gazla ve 750 devirle rahatlıkla balya yapıyor hemde traktörün sesi balyamakinasından dolayı hiç duyulmuyor sanki arkasında birşey yokmuş gibi davranıyor içiniz rahat olsun mükemmel

bir akadaşım balya ve saman yapıyor traktörü td 65 benim çalıştığım yerden yakıt alıyorlar her geldiğin de sohbet ederiz traktörü değiştirip td 75 alacağını söyledi bende nh alma internettte same ve deutz sun az yaktığını söylediler birtane ondan al dedim arkadaş öyle fazla net e takılan biri değil ayrıca bizim burda hiç same ve deutz da yok arkadaş gözlerimin içine bakarak deutuz da ney yav dedi şimdi ona same yada deutuzun hangi modelini tavsiye edrsiniz arkadaşta td 65 den dolayı 3 silindir yargısı var 4 silin dirli model varsa tavsiyeniz ona göre yapın arkadaş nettdekile sor dedi ben de sordum... cevabınızı ona iletecemmm.... ok-*-s :S

bartender link=topic=48655.msg475041#msg475041 date=1322135035' Alıntı:
yakıtı nasıl hocam peki? bi de ağustos ayında hem gece hem gündüz calışcak hararet sorunu felan olur mu ?
65 lik derim tabi eğer fazla pulluk işiniz varsa 75 lik daha güçlü olduğu için onu al derim ama ortalama her iş ve ağırlıklı balya ise 65 lik mükemmel seçim güç+yakıt tasarrufu hiç pişman olmazsın

umut71 link=topic=48655.msg631567#msg631567 date=1347907673' Alıntı:
bir akadaşım balya ve saman yapıyor traktörü td 65 benim çalıştığım yerden yakıt alıyorlar her geldiğin de sohbet ederiz traktörü değiştirip td 75 alacağını söyledi bende nh alma internettte same ve deutz sun az yaktığını söylediler birtane ondan al dedim arkadaş öyle fazla net e takılan biri değil ayrıca bizim burda hiç same ve deutz da yok arkadaş gözlerimin içine bakarak deutuz da ney yav dedi şimdi ona same yada deutuzun hangi modelini tavsiye edrsiniz arkadaşta td 65 den dolayı 3 silindir yargısı var 4 silin dirli model varsa tavsiyeniz ona göre yapın arkadaş nettdekile sor dedi ben de sordum... cevabınızı ona iletecemmm.... ok-*-s :S

4 SİLİNDİRLİ TURBO İNTECOOL ARGON 80 VE YA AGROLUX 410. Bu iki traktör 80 lik ve balyacılar için ideal 15+15 şanzıman seçeneği var. Mutlak Balya için gerekli hem güçlü hemde yakıt düşük. Engebeli yerde sorunsuz balya işi bittimi istediğin işi yap. Orta tip sağlam ve 4 tekerde disk fren var.