Fendt 207s

Arkadaşlarım ve sayın abilerim yakın zamanda traktörümü değiştirmeyi planlıyorum aklımda 3 marka var fakat en ağır basan fendt eğer bir bilginiz var ise 207s fiyatları hakkında öğrenmek isterim birde engebeli ve dağlık bahçelerimde yaklaşık 3 tonu taşımasında bir problem çıkartır mı kış şartlarında fendt e yabancıyım sizin fikirlerinizi bekliyorum saygılar..

Ynt: Fendt 207s

dennizs link=topic=5500.msg57015#msg57015 date=1216077949' Alıntı:
Arkadaşlarım ve sayın abilerim yakın zamanda traktörümü değiştirmeyi planlıyorum aklımda 3 marka var fakat en ağır basan fendt eğer bir bilginiz var ise 207s fiyatları hakkında öğrenmek isterim birde engebeli ve dağlık bahçelerimde yaklaşık 3 tonu taşımasında bir problem çıkartır mı kış şartlarında fendt e yabancıyım sizin fikirlerinizi bekliyorum saygılar..
kutlucan sitesinde teknik açıklamaları bulabilirsin...

Ynt: Fendt 207s

dennizs link=topic=5500.msg57015#msg57015 date=1216077949' Alıntı:

bencede kutlucanlarla irtibata geç derim teknik açıdan dört dörtlük makina birde bunu yetkili kişilerin anlatımıyla değerlendir derim

www.kutlucan.com.tr