Yanıkağıl' lının Arpa Hasatı 2008...!!!

Arkadaşlar hasat resimlerine kaldığım yerden devam ediyorum. Bu resimlerde sitemizin üylerinden olan ynkgl nickli üyemiz Yiğit' in dedesinin arpa hasatı resimlerini göreceksiniz. Dedesi bizim köyde bu sene bir tarla işlemiş. Dedesiyle babam sık sık telefonda görüşüyorlardı. Fakat ben Yiğit' in dedesi olduğunu tahmin etmiyordum. Hatta babam bile dedi senin arkadaşının akrabası olmasın diye.. :D Sonra tarlayı biçerken kamyoncunun birine sordum nereye gidecek arpalar diye. Yiğit' lerin köyü söyledi. Bende dedesine Yiğit' i tanıyor mu diye sorayım dedi. Ama şansa bakın dedesi çıktı...:D Tarla 114 dönüm 3 kamyon yükledik. Hatta son kamyon ilavesiz gelmiş. Babam evden çuval getirdi. Çuvallara koymasak kamyon almayacaktı... zuha-*-s

İlk kamyon yükleniyor...
image.aspx

Yiğit araba tanıdık geliyor mu?
image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

Yiğit biçerdöverin merdivenindekide sana pek yabancı biri değil.... ;)
image.aspx

İkinci kamyon yükleniyor...
image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=18pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: Yanıkağıl' lının Arpa Hasatı 2008...!!!

erkan hakikaten büyük tesadüf yaa dedem sizin makineyi bayaa beğenmiş...bizim buralarda claas olmadıı için baştan tereddüt etmiş ama biçeri görünce fikri deişmiş tabi
Paylaşım için teşekkür ederim... anlş-*s

Ynt: Yanıkağıl' lının Arpa Hasatı 2008...!!!

Yorumlar için Sağolun arkadaşlar...
@Ağır abi: Berk gerekli açıklamayı yapmış...
@Berk: Bu sene kaldırıcılar hep takıktı. Bu tarla değil de diğer tarlalarda baya lazım oldu. Bizim burada çok yatık tarla vardı. Hele yulaflar halı gibi hepsi....(Edit: Ayrıca kanolalarda da işe yarıyor. Uzun tabla vazifesine yardımcı oluyor. Yurt dışında V tablaya taktıklarını gördümdü. Bizde takalım dedik.)
@Yiğit: Evet. Deden sağolsun makinayı beğendiğini o gün çok dile getirdi....