2615 massey ferguson simson notorlu.........

Ynt: 2615 massey ferguson simson notorlu.........

konfor arama , işçilik kalitesi de zayıf gibi görünüyor ,ama burada 240 alanlar çok memnun özellikle gücünden .2600 leri bilmiyorum ...sonuçta massey adı altında üretiliyor ..bu gün mercedes bile parçaları çinde yaptırıyor

vale link=topic=48679.msg474979#msg474979 date=1322112754' Alıntı:
konfor arama , işçilik kalitesi de zayıf gibi görünüyor ,ama burada 240 alanlar çok memnun özellikle gücünden .2600 leri bilmiyorum ...sonuçta massey adı altında üretiliyor ..bu gün mercedes bile parçaları çinde yaptırıyor
birazdan gebze karataş bayine doğru yola çıkıcaz son kararımı orda vercem tekrar inceleyip................saygılar hepinize hayırlısı ne ise o olsun.....

Ben kullanmadım teknik özelliklerini inceledim 50 hp 180 tork gücünde simpson marka motor kullanan yaklaşık 2600 kg ağırlığında bi traktör. Verileri incelediğimizde traktörün gücüne göre ağırlığının fazla olduğu açık bu güç bu ağırlığı taşımaz çünkü bende 260 gold var 64,5 hp 2580 kg 240 tork gücünde benim motorum bile ağır bana göre 2615 bu yükü taşımaz

jd de hindistan üretiyor ben 5403 ten cok memnunun hint malı olabilir ama sonucta massey adını kötülermi kullananları araştırdım cok memnunlar yakıt ve cekişten ....nerde ucuza kapatırsa orda üretir türk malları pekmi iyi sanki....

Geçen hafta kullnma fırsatım oldu Bayii deneme amaçlı getirmiş güya 65 kadr iş yaparmış :) arkasına rotavatör takıp kiraz elma arası çapalamaya gittim bir ara hidrolikleri kaldırdım birdahada indiremedim servis aldı götürdü :D

Ağır Abi link=topic=48679.msg602573#msg602573 date=1338548273' Alıntı:
Geçen hafta kullnma fırsatım oldu Bayii deneme amaçlı getirmiş güya 65 kadr iş yaparmış :) arkasına rotavatör takıp kiraz elma arası çapalamaya gittim bir ara hidrolikleri kaldırdım birdahada indiremedim servis aldı götürdü :D
:D :D

Ağır Abi link=topic=48679.msg602573#msg602573 date=1338548273' Alıntı:

Kaldırmaması normalde indirmemesi biraz garip :D :D Kaç metrelikti abi rotövatör ?

arkadaşlar ben kullanıyoru 2615 i gayette memnunum kendinden büyük işleri yaptığı kesin geçenlerde altı kişinin telefonunu masaya koyduk altısıda nokia ve bir tanesi filandiya çıktı geri kalanı kore macar bulgaritan ve çin yani nerde yapıldığı o kadar önemli değil arkasındakimarkadır hem hindistan kendi teknolojisini geli,ştirmiş bir ülke şekil bozukluğu olabilir yaptığı mallarda ama sağlam ve inanın iyi asılıyo bu motor