Kubota B2530 modeli'nin detaylı resimleri meraklılarına

Ynt: Kubota B2530 modeli'nin detaylı resimleri meraklılarına

Eline sağlık abi. Bunun kepçesini kullandım dehşet bir şey yaa :D ama kepçede ön jantları ve lastikleri değiştirmeliler diye düşünüyorum. Çünkü sürekli kullanımda sağlıklı olmaz

Eyvallah kardeşim.Kepçe için birebir zaten levye ve hidrostatik direksiyon olmasından dolayı.Ön jantlar bence yeterli dir diye tahmin ediyorum çünkü 380 kg lık bir yükleme yapabiliyor.Fazla yük binmiyor en azından şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadık verdiğimiz müşterilerde.

Abi çok dikkatli kullanırsa tamam. Ama ben biraz kullandım ve yeterli bulmadım. Doğruya doğru. Eleştiri yapacaksın ki geliştirsinler. Bence kepçe için daha dirençli lastik ve jant gerekli. Çünkü yük varken lastikler çok esneme yapıyo. Birde fren yapınca Allah korusun istenmedik şeyler olur

doganbey1 link=topic=48698.msg475072#msg475072 date=1322140104' Alıntı:
Abi çok dikkatli kullanırsa tamam. Ama ben biraz kullandım ve yeterli bulmadım. Doğruya doğru. Eleştiri yapacaksın ki geliştirsinler. Bence kepçe için daha dirençli lastik ve jant gerekli. Çünkü yük varken lastikler çok esneme yapıyo. Birde fren yapınca Allah korusun istenmedik şeyler olur
Tabiki kardeşim eleştiri olacak ki doğrusu yapılsın.Sadece kaldırma kapasitesi 380 kg olduğu için yeterli geldi yoksa daha fazla yüklerde dediğin gibi sıkıntı olabilir kepçe kullanırken.

En önemlilerden birini halletik ali kardeş şimdi diğeri hallolsun diye bekliyoruz.Tabi bunlarla uğraşırken bizim b2530 arada kaynadı.

Çok sık zam gelmeye başladı :) hayırlısı bakalım aralık sonuna kadar bırseyler yapacağız.

chooyu link=topic=48698.msg475106#msg475106 date=1322143123' Alıntı:
Çok sık zam gelmeye başladı :) hayırlısı bakalım aralık sonuna kadar bırseyler yapacağız.
Sorma abi biz bile takip edememeye başladık.Bu yen durmuyor yerinde yıl sonuna kadar durdurduk yoksa bu ayın 15 de olacaktı.Bakalım yatıp kalkıp yen in düşmesi için dua ediyoruz:)

paylaşımın için teşekkürler doğanbey benim komşudada var alalı 2 sene civarı oldu daha 50 saat ançak adamlar zevkine aldılar bizim ilçede 2 tane kubota var 2 side bizim mahallede kaliteyi demekki kimse daha öğrenemedi yada fazla bizim gibi kubotaya verecek paraları yok

Abi millet korkuyo. Ve tanımıyor. Bu sitedeki üyeler biliyor Kubotayı tamam. Ama diğer köylüler. Tanıtım şart. Fakat Japonlarda şunu istiyor yavaş yavaş gelişmek

herkes birden kubotayı farkedecek te bizim farkımız ne olacak ......hep tarımda Sungurluda en gerideydik şimdi tüm Sungurlu yaptığım tarımsa işlerde beni konuşuyor .......

bilinçli tarım bilinçli gelecek