O BİZDEN BİRİ ,,ABİMİN RESİMLERİ

Ynt: O BİZDEN BİRİ ,,ABİMİN RESİMLERİ

Sanatçı olmak tamamen ruh işi, bu güzel eserlerden Trakkulüp üyelerini mahrum bırakmadığınız için canıgönülden teşekkürler. :)

Abinizin eline sağlık abi resimler özellikle beni bulunduğum yerden aldı nerelere götürdü zamanında en çok sevdiğim uğraş resim yapmaktı ve resim üzerine yüksek öğrenim yapmaktı ama sıfır eğitimsiz olduğum için resim öğretmenliği sınavını kaybettim o günden beride fırçalarımı elime almıyorum,tekrardan paylaşım için çok teşekkürler zamanım olsaydı sergilerine katılmayı çok isterdim.
Bunlarda benim eskiden yaptığım bazı resimler.
fotoraflarm056.jpg

fotoraflarm057.jpg

fotoraflarm058.jpg

fotoraflarm072.jpg

anayurtlu 3105d link=topic=48705.msg475930#msg475930 date=1322238033' Alıntı:
aycan abi maşalah işte sanat budur abiyi tebrik ediyorum.
teşekkürler volkan.yorumun için
768 link=topic=48705.msg475936#msg475936 date=1322238631' Alıntı:
Sanatçı olmak tamamen ruh işi, bu güzel eserlerden Trakkulüp üyelerini mahrum bırakmadığınız için canıgönülden teşekkürler. :)
asıl ben teşekkür ederim abi ,,

hacimmet kardeşim ben teşekkür ederim yorumun için ...sende de yetenek baya var .bilirsin resim işi ruhlada alakalı .bence resim ve müzikle uğraşan kişi ince ruhludur.eğer istersen resime başlayabilirsin .zaten sen resimlerinde baya başarılısın .abimde bu işin eğitimini almamıştı.aynı senin gibi orta okul döneminde kara kalemle başlamış.sonra memur olunca ,resim işini bıraktı.uzun zaman yapmadı zaten bayındırlıkta teknik ressamlık yapıyordu.sonra nereden ilham geldiyse tekrar yapmaya başladı .bu işi boş zamanlarında yaparken ,yaptığı resimler çoğaldı ve sergi açmaya karar verdi.ilk açtığı sergide baya ilgi gördü sonra ,ünlü ressam ibrahim çallı nın torunu olan yaşar çallıdan bi müddet ders aldı,daha sonraları ise çeşitli illerde ve yurt dışında sergi ve duvar çalışmaları oldu.ve şu an bölgede adından söz ettiren ressam haline geldi

köyden güzel ne varki.teması olsun.köy hayat.köy yaşam.köy mutluluk köy özlem.köy buram buram koku hasretlik.köy aşk.köy neşe köy özlem.köy gözyaşı köy nimet köy el de nasır alında ter.

anlayıpda anlatan kim varkı resimlerden başka.....

vale link=topic=48705.msg476107#msg476107 date=1322254796' Alıntı:
hacimmet kardeşim ben teşekkür ederim yorumun için ...sende de yetenek baya var .bilirsin resim işi ruhlada alakalı .bence resim ve müzikle uğraşan kişi ince ruhludur.eğer istersen resime başlayabilirsin .zaten sen resimlerinde baya başarılısın .abimde bu işin eğitimini almamıştı.aynı senin gibi orta okul döneminde kara kalemle başlamış.sonra memur olunca ,resim işini bıraktı.uzun zaman yapmadı zaten bayındırlıkta teknik ressamlık yapıyordu.sonra nereden ilham geldiyse tekrar yapmaya başladı .bu işi boş zamanlarında yaparken ,yaptığı resimler çoğaldı ve sergi açmaya karar verdi.ilk açtığı sergide baya ilgi gördü sonra ,ünlü ressam ibrahim çallı nın torunu olan yaşar çallıdan bi müddet ders aldı,daha sonraları ise çeşitli illerde ve yurt dışında sergi ve duvar çalışmaları oldu.ve şu an bölgede adından söz ettiren ressam haline geldi
Aslında resim yapmak insanı sitresten uzaklaştırır ve dediğiniz gibi ruhtada bir değişiklik gerçekleştirir çünkü insan yaradanın yarattığı görüntüleri resmederken maneviyatıda artar ve resim çok huzur veriri insana özelliklede yaptığınız çalışmaların başkaları tarafından beğenilmesi çok güzeldir İnşallah bende tekrar başlarım resim yapmaya.