traktör

selam arkadaşlar yazılarınızı okudum ve çok faydalandım bilmediğim konular hakkında bilgi aldım hepinize teşekkür ediyorum.ben traktör almayı düşünüyorum same 70 lik veya jondere 5065 e serisi arasında kaldım.sizce hangisi daha sağlam ve yakıtı azdır.bilgisi olan var sa bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim.

Ynt: traktör

A.selam..Öncelikle trakkulüp e hoşgeldiniz.. Sizin basettiğiniz konuda bir çok soru soruldu ve kullanan bilen arkadaşlar yorumlarını yazdılar. same ve JD nin Muhabbet teknik bilgiler bölümlerinde bu konudaki görüşleri bulabilirsiniz. Burdan cevap beklemek biraz uzun sürerde.:(

jondere yi bende almayı düşündüm bayağıda niyetlendim fakat hint yapımı ve arka şanzuman kısmının çok arıza yaptığını ve bunu traktör tamircisi kişiler söylediler same nin güzel olduğunu söylemişlerdi . kuboto ya gelince bi arkadaşım 7040 ı yeni aldı traktör den şuan çok memnun fakat fiyatı hepsinden pahalı arada en az 10.000tl fark var.

barış6767 link=topic=48746.msg476059#msg476059 date=1322250839' Alıntı:
jondere yi bende almayı düşündüm bayağıda niyetlendim fakat hint yapımı ve arka şanzuman kısmının çok arıza yaptığını ve bunu traktör tamircisi kişiler söylediler same nin güzel olduğunu söylemişlerdi . kuboto ya gelince bi arkadaşım 7040 ı yeni aldı traktör den şuan çok memnun fakat fiyatı hepsinden pahalı arada en az 10.000tl fark var.
tamirciler same güzl dediyse kesn jd alman lazm :D onların işi tamir etmek para kazanmak sen boz ben yaparım derlerdir :)

john deere yakıt ve sağlamlık konusunda birçok traktörden ii ama tek sorun şanzuman 9 ileri 3 geri olması vitesler az geliyor 2 çok yavaş 3 çok hızlı 2 ile 3 arasına bi vites daha gerekli onun haricinde çok süper traktör

yazdığınız bilgiler için hepinize teşekkür ederim.galiba j d 5065 e serisini tercih edeceğim.same ler güzel fakat bi mal alırken satılmalı yakıt belki same nin jd az olabilir. oda bir depoda en fazla 2 litre oynar.oda fazla fark etmez.

tamirciler same demiş 2010 4x4 5725 super pulus jd kullanıcısı olarak en son jd derim arkadaşım kubotaya gücün yetmiyorsa fransız serisi 3000 serisi mflerde güzel ve kaliteli araştır benim gibi mağdur olma üzülürüm

fatih ödemişli link=topic=48746.msg476421#msg476421 date=1322328410' Alıntı:
yeni hattat a65 pover compakt al hepsınden hesaplı aşgı yukarı aynı özellıklerdedır.... *098*-
john deere ve hattat ? same ve hattat ? samede jd ' de hattat ' tan iyidir buda böyle bilinir