john deere 5403 4x4 kabinli

slm arkadaşlar: john deere 5403 4wd 2007 model, 2000 saatte, lastikler yarı, kabin takılı 37 000 tl aldık. elimizdeki massey 265 87 model, lastikler ölü, hidrolik direksiyon var, traktörü 18 000 e saydılar. iyi mi ettik, kötü mü ettik. jd nin takas öncesi fiyatı da aynıydı. traktör şimdi şehirde. köye gitmeden servisinde bakımı yapılıyor. artı tavsiye edeceğiniz ilaveler var mı? nelerine baktıralım. ne ilave aksesuar taktırabiliriz? klima önerir misiniz? sıcakta pek çalışmıyoruz. köye giderse bir daha şehir yüzü görmeyecek anca satılırsa :)
ayrıca ürüne ait kılavuzu olan veya link verebilecek birisi varsa çok makbule geçer. bizimkinde yok kılavuz. servis temin eder mi? acele cevap bekliyorum arkadaşlar 1 haftadan köye gideceğiz. saygılar...

Ynt: john deere 5403 4x4 kabinli

hayırlı olsun bizimde pazarlıgımız vardı 5403 sonradan kabinli 4x4 tu 2006 model enson 32000 ne indi ama traktör 4000 saatteydi vazgectik birazkullandım manevrası super guzel gazyiyo bir eksigi 3 ileri bide depo arkada ora biraz sakat ama alınacak motor

kardeşim bence kabin varmış klima attırsan iyi olur bizim memlekette sıcaklar malum turşu gibi oluyo insan
erkuntun bereketlerinde klima yok hemen klima attırıyorlar bence sende attır rahat et

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Filtreleri,şanzuman, motor, ne yağı varsa değiştirin derim.Sağına soluna iyice baksınlar hata kusuru olacak yerleri varsa değiştirsinler.Sorunsuz kullanırsınız inşallah.

teşekkürler arkadaşlar. servis bakımı bitti, traktör köye götürüldü. klima taktırılmadı. genel bakım yapıldı sadece. şimdi epey bi techizat sıkıntımız olacak. tecrübeli bi çiftçi değiliz. kara düzen bizimkisi. bu nedenle biraz desteğe ihtiyacımız olacak. 4 lü 12 inç pulluk düşünüyoruz. mibzer, holder ve gübre atma makinemiz mevcut. bunların dışında ekipman olarak ne eksik? hangi makineleri ekipmanımıza eklememizde fayda var? tabiki en önemlisi 65 beygir çift çeker bir traktöre uygun marka, model, tip vs vs. yardımcı olursanız sevinirim. yaza kadar hepsini tamamlamak istiyoruz.

köyde olması önemli deil zaten köydede takarlar ben bi yarın sorayımbi taktıranlar memnunmu
kaça taktırdılar randımanlısı hangisi diye zaten bizim amcooğluna da soracaz
seni bilgilendiririm

klima işini araştırdım taktırabilecegin 2 firma var 1tanesi gultekin digeride celkar
önce firmaları daha sonrada sanayiyi gezdik gultekinde ole özellik yok yakıtta belli degil ole bi malın arkasında degilmiş
sanayideki ustalara sorduk oleymiş daha dogrusu çin diger firma ise 2010da 450 adet takmış malları saglammış
bizim köydeki taktıranlarda bi sıkıntı yaşamamışlar onlarikide celkar bizde 90,80 pazarlık ettik 2400ebi var
2800ebi varmış 24 ay garantili ikiside kabin dışından hava emici çift polenli hoşumuza gitti pazarlık bitti
hatta orda 3 4 tanede erkunt gördük onlarda sıkıntı varmış onları gederiyorlardı köylerede çıkıyorlarmış
tel istersen verebilirim.
sabahtan başladık gün böyle bitti hayırlısı