ÇORLU FENDT TARLA GÜNÜ SUNUM

Ynt: ÇORLU FENDT TARLA GÜNÜ SUNUM

bu sefer yanılmadım....bu senin sesin....erkan kardeşimiz , güneş altında bu çekimleri gerçekleştirmiş.ve bizimle paylaşmayı severek yapıyor ..tüm site arkakadaşlarımın huzurunda erkanı tebrik ederim......

atilla link=topic=5512.msg57127#msg57127 date=1216145823' Alıntı:
bu sefer yanılmadım....bu senin sesin....erkan kardeşimiz , güneş altında bu çekimleri gerçekleştirmiş.ve bizimle paylaşmayı severek yapıyor ..tüm site arkakadaşlarımın huzurunda erkanı tebrik ederim......

ben teşekkür ederim atilla abi inanın ogün okadar güneşte dikildik güneş yakmadı etkilemedi eve geldiğimizde mayası çıkmaya başladı nereye bakıp nereye çekeceğimi şaşırdım makinamızda yolda bırakmadı bizi durmadan çektik 6 saat boyunca gölgeye geçtiğimi hatırlamıyorum birtek ferruh ustamın yanında bir süre makinada iken serin klimatize ortamdaydık

FERRUH USTAM EN GÖZDE KİŞİLER ARSINDAYDI BAKIŞI YÜRÜYÜŞÜ BİLE BAMBAŞKA

Güzel vidyo paylaşım için teşekküler. Hasan nası dönüş çektin bea... Asaletin yeter. Direksiyonuda bi oyana bi buyana çeviriyosun. Ferruh abide tam takım kaptanı gibi komut veriyor. Çek oraya dur gibisinden....

alipasalierkan link=topic=5512.msg57240#msg57240 date=1216158062' Alıntı:
Güzel vidyo paylaşım için teşekküler. Hasan nası dönüş çektin bea... Asaletin yeter. Direksiyonuda bi oyana bi buyana çeviriyosun. Ferruh abide tam takım kaptanı gibi komut veriyor. Çek oraya dur gibisinden....
Eyw. :D