CLAAS' ı İnsanlar Meydana Getirir - (People Make CLAAS) 2012....!!!!

Arkadaşlar bu vidyoda tüm Dünya' dan CLAAS kullanıcılarını göreceksiniz. Hepsi birlik olup CLAAS için güzel bir vidyo hazırlamışlar. Vidyonun büyük bir kısmıda Türkiye' deki bir CLAAS kullanıcısı arkadaşımızın çeltik hasatında çekilmiş. Sonundaki sıcak ortam Türkiye' ye ait. Ben gerçekten vidyoyu çok beğendim. Ülkemizde de böyle makinaları çalışırken görmek ve Dünya' nın da aynı zamanda bu şekilde görmesi gerçekten gurur verici bir olay. Bu vidyoyuda sizlerle paylaşmak istedim...;)

People make CLAAS - Menschen machen CLAAS

[move][size=24pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: CLAAS' ı İnsanlar Meydana Getirir - (People Make CLAAS) 2012....!!!!

güzel paylaşım erkan abi seninde dediğin gibi böyle evrensel bi videoda türkiyenin adı geçmesi ve ülkemize böyle makinelerin bulunması gerçekten gurur verici... bir ilk galiba ben daha önce hiç yabancı kaynaklı bir videoda türkiyenin adını geçtiğini görmedim ??

_ÖzGüR_ link=topic=48808.msg477221#msg477221 date=1322434280' Alıntı:
güzel paylaşım erkan abi seninde dediğin gibi böyle evrensel bi videoda türkiyenin adı geçmesi ve ülkemize böyle makinelerin bulunması gerçekten gurur verici... bir ilk galiba ben daha önce hiç yabancı kaynaklı bir videoda türkiyenin adını geçtiğini görmedim ??

Dediğin gibi bir ilk diyebiliriz. Şuana kadar benimde bildiğim kadarıyla tarım aletleri üreten hiç bir firma Türkiye ' yi adamdan sayıp vidyolarında dile getirmemişti. Gerçekten bu anlamdan CLAAS ve Enka Pazarlama ' yı tebrik etmek lâzım. Demek ki CLAAS Türkiye ' yi gerçekten ciddiye alıyor.

Güzel paylaşım Erkan, teşekkürler.. Yalnız Türkiyede durum pek okadar klipteki gibi olmuyor, en baştan service minibüsünü ve içindeki elemanları kaçırmak lazım buraya..:)

doganbey1 link=topic=48808.msg477224#msg477224 date=1322434565' Alıntı:
tebrikler CLAAS a :) yalnız bir şey eksikti. bu videoda seninde olman gerekliydi aga

Belki bir dahaki vidyoda bende yer alırım...:D İlla beni vidyoda görmek isterseniz. Tarım Türk TV ve Yaban TV ' nin bu haftaki tarım ile ilgili programlarını kaçırmayın. AgriTechnica fuarında CLAAS, JD, Poettinger ve Lely ' nin tanıtımlarında yer aldım. Tabi ne kadar gözükürüm bilmem. Ama heralde çıkarım azcık ucundan...:D

nailyetek link=topic=48808.msg477226#msg477226 date=1322434615' Alıntı:
Güzel paylaşım Erkan, teşekkürler.. Yalnız Türkiyede durum pek okadar klipteki gibi olmuyor, en baştan service minibüsünü ve içindeki elemanları kaçırmak lazım buraya..:)

Bu sene bayi, servis ve kullanıcılara baya eğitim verildi. Geçtiğimiz aylarda bayilerin olduğu bölgelerde tanıtım günleri falanda yapıldı. İşim olmasaydı bende katılacaktım. Sizlerle görüntüleri paylaşacaktım. Ama tam kurban bayramı zamanına denk geldi. Her ne kadar Avrupa kadar olmasada burada da gelişmeler var. Kullanıcıları ve servisleri bilinçlendirmek için Almanlar ile ortak çalışmalar yapılıyor.

evet eline sağlık erkan...gerçekten güzel görüntüler...arkadaşı tanıdım...kendisine hayırlı 0lsun dedim zaten...tbrk etmek lazım...

mf_ford link=topic=48808.msg478107#msg478107 date=1322571129' Alıntı:
güzel paylaşım.güzel bi video olmuş.abi yabanda ne zaman çıkacağın tam olarak belli değilmi

Bu akşam saat 22.00 ' de Yaban Tv ' de Tarım ve Hayvancılık programı var. Heralde bu akşam gösterirler diye düşünüyorum...

Videodaki aile olarak şunu diyebilirim. Aslında çekimler 1 gün sürdü. Çok farklı açılardan değişik çekimler yapıldı ama tabii ki bir kolaj olarak bir kısmını kullandılar. Özellikle bayrakla çekilmiş bölümler de vardı ama onları kullanmamışlar. Firmanın müşterilerine olan ilgisi çok takdire şayan. Ayrıca burdan Enka ' dan Ahmet, Mehmet Ali ve Deniz Beylere de bütün sezon boyunca bizimle 24 saat irtibat halinde olup bütün dertlerimizle ilgilenmeleri için de ayrıca teşekkür ediyorum.

Claas müşterilerine gerçekten önem veriyor, bunu daha önce düzenlediği etkinliklerdede gösteriyordu.Bu videoda bir yenisi olmuş.
Bir Claas kullanıcısı olarak şuana kadar, servis olsun yedek parca olsun hiç bir sıkıntı çekmedim.Makinemin kalitesinden,yakıt ekonomisinden oldukça memnunum zaten.Onun yanında servis hizmeti olarak en ufak arızamda bile hiç bekletmeden yanımda oldular ve hiç bir sorunu çözmeden dönmediler, yedek parça hizmeti olarak hiç bir zaman parça olmadığı için makinem yatmadı. Bu özelliklerinden dolayı bir Claas kullanıcısı olmaktan mutluyum :)