FENDT 716 VARIO Kademesiz sürüş tekniği

Ynt: FENDT 716 VARIO Kademesiz sürüş tekniği

salih link=topic=5516.msg57455#msg57455 date=1216236047' Alıntı:
koray onun hız ayartı varıo ekrandan yapılıyor benım yolladıgım 412 vıdeosunda vardı anlatımlı olarak

abı super paylasım ve muhtesem bı vıdeo yarın bızım burdada denemeler yapılcak ama ben yarın katılamıycam allah kahretsın !!!! 936 surme sozu almıstım butun makınalrı kullancaktım ama boyle fırsatı bıdaha zor bulurum yaa
bence butun programları iptal etmeye deger

maksat resim video çekmek değil makinaları görüp izleyip tanımak tanışmak ne gibi bir teknolojik yapıya sahip olduklarını canlı canlı izlemek diye düşünüyorum buda engüzel fırsatlardan birtanesi fuarlarda birçok arkadaşımız sıkıntı çektiğini makinaların satıldığından içine dahi giremediklerini hep yazdılar işte fırsat görün dokunun inceleyin ve sürüş tecrübesi yaşayın en güzel fırsatlardan birtanesi tarla günü

insomnia link=topic=5516.msg57462#msg57462 date=1216236814' Alıntı:
maksat resim video çekmek değil makinaları görüp izleyip tanımak tanışmak ne gibi bir teknolojik yapıya sahip olduklarını canlı canlı izlemek diye düşünüyorum buda engüzel fırsatlardan birtanesi fuarlarda birçok arkadaşımız sıkıntı çektiğini makinaların satıldığından içine dahi giremediklerini hep yazdılar işte fırsat görün dokunun inceleyin ve sürüş tecrübesi yaşayın en güzel fırsatlardan birtanesi tarla günü
aslında bır fendt markasının deyıl butun marka ların tarla gunu yapması taraftarıyım gore gore almak tecrube etmek en onemlısı özellıklerını yerınde gormek

Aslında tarla günleri yurt dışındaki gibi tüm markalar bir arada iken yapılsa daha iyi olur kanaatindeyim. Hem kullanıcılar her markayı deneme şansı bulabilirler. Ama ülkemizde böyle birşeyin olacağını zannetmiyorum....

alipasalierkan link=topic=5516.msg57490#msg57490 date=1216241694' Alıntı:
Aslında tarla günleri yurt dışındaki gibi tüm markalar bir arada iken yapılsa daha iyi olur kanaatindeyim. Hem kullanıcılar her markayı deneme şansı bulabilirler. Ama ülkemizde böyle birşeyin olacağını zannetmiyorum....

ciddi bir alan ve çok düzgün bir organizasyon ister diye düşünüyorum