TEB Akıl Fikir Yarışması'na başvurular başladı

Türk Ekonomi Bankasıˊnın (TEB), finans sektörüne yenilikçi fikirler ve yaratıcı projeler kazandırmak amacıyla, ˊˊicat çıkarˊˊ sloganı ile hayata geçirdiği ˊˊTEB Akıl Fikir Yarışmasıˊˊnın beşincisi başladı.

Bankadan yapılan yazılı açıklamaya göre, üniversite öğrencisi ve yeni mezunların bir kategoride, TEB müşterilerinin ayrı kategoride değerlendirildiği yarışmada, finans sektörünün her alanından proje ve fikir yarışacak.

Bankacılık, leasing, faktoring, portföy yönetimi, yatırım bankacılığı ve tüketici finansmanını kapsayan yarışmaya üniversitelerin tüm bölümlerinden öğrenciler, 5 yıla kadar deneyimli profesyoneller ve TEB müşterileri katılabilecek.

Başvuruların 31 Aralık 2011 tarihine kadar www.icatcikar.com sitesinden yapıldığı yarışmada, üniversite öğrencisi-yeni mezun öğrenci kategorisinin birincisi 15 bin lira, ikincisi 7 bin 500 lira, üçüncüsü 5 bin lira ödül kazanacak. Bu kategoride ilk 3ˊe girmeyi başaran tüm katılımcılar Bahçeşehir Üniversitesiˊnde ücretsiz MBA eğitimi almaya hak kazanacak.

TEB müşterileri arasında birinci olan yarışmacı, 15 bin lira ödülün yanı sıra Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland Garrosˊa katılacak. İkinci olan TEB müşterisi 7 bin 500 lira, üçüncü olan 5 bin lira kazanacak.(A.A)


BURADAN KATILAN OLURSA KAZANILAN ÖDÜL DEN PAYIMI ALIRIM.