KUBOTA STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!!!

KUBOTA STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!!!

15-18/11/2011

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda düzenlenen AgriTechnica Hanover / Almanya 2011 fuarına ilk defa katıldım. Fuarı dört gün boyunca ziyaretme etme fırsatım oldu. Gerçekten çok muhteşem ve büyük bir fuardı. Nerdeyse tüm marka ve modeller fuarda mevcuttu. Şuana kadar görmediğim traktör, biçerdöver ve ekipmanları görme fırsatı yakaladım. Aynı zamanda tüm markaların yeni çıkardığı ürünleride bizzat görme fırsatım oldu. Fuar gerçekten çok hoşuma gitti. Yalnız fuar aşırı derecede çok kalabalıktı. Hele ikinci gün adım atmak dahi güçtü. Elimden geldiğince güzel fotoğraflar çekmeye çalıştım. Bazıları bulanık çıktı. 1200 adet fotoğraf çekmiştim. Fakat içlerinden 1058 tanesini paylaşıyorum. Çok kötü görünenleri eledim. Umarım fotoğraflarımı beğenirsiniz. Fuarda Farmphoto üyesi arkadaşım Belçika' lı Steven ilede tanışma fırsatımız oldu. Güzel bir rastlantıydı. Ayrıca CLAAS, JD, Poettinger ve Lely' nin Türkiye distribütörü firmaların müdürlerinin yaptığı tanıtımlarada katılma fırsatım oldu. Tarım Türk TV ve Yaban TV' de ayrıntılı çekimler yaptı. Heralde bu haftaki programlarında yayınlayacaklar....;)

Arkadaşlar bu konuda Kubota standını göreceksiniz. Kubota standı biraz alakasız bir salonda yer alıyor. Tamir aletlerinin ve gereçlerinin sergilendiği salonda yer alıyordu. Ama ilgi güzeldi. Özellikle gençler ve çocuklar Kubota ile ilgileniyordu. Yeni çıkan M135GX serisi standın gözdesiydi. Genelde ilgi ona vardı. Bende yakından incelem fırsatı yakaladım. Ama M135X modeli bana göre daha hoş bir traktör. Ama renkler ve zevkler tartışılmaz...;)

alipasalierkan.............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: KUBOTA STANDI - AGRITECHNICA HANOVER / ALMANYA 2011...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

Ally TOKMAKCI link=topic=48852.msg478011#msg478011 date=1322562850' Alıntı:
Çok güzel paylaşım erkan abi Paylaşımlar başladı :)

Başladık ya. Artık yavaş yavaş devamı gelir...:D

alikinaci link=topic=48852.msg478014#msg478014 date=1322563210' Alıntı:
Elinize sağlık sayenizde detaylı görme fırsatımız oldu.Umarız bu modeli getirme imkanımız olur gerçekten daha donanımlı bir traktör olmuş sanki.Vites otomatik olmuş galiba.

Kubota şuan için iddalı gidiyor. Büyük traktörde de ekonomik fiyatlar sunarsa ülkemizde satar diye düşünüyorum. Özellikle Trakya' da büyüklerini alan olur. 135' liklerin bildiğim kadrıyla vitesleri otomatik. 6 vites otomatik atıyor olması lâzım. Daha Kubota ülkemize gelmeden önce internette araştırmalarım olmuştu...:D

cıvıq06 link=topic=48852.msg478024#msg478024 date=1322563970' Alıntı:
MErakla MAssey Fergusonuda bekliyorum.Paylaşım için teşekkürler

Onada sıra gelecek...;)

anayurtlu 3105d link=topic=48852.msg478038#msg478038 date=1322565181' Alıntı:
hoş geldin erkan aga :) güzel paylaşım kubota biraz sadelikten yana.

Hoş bulduk. Geleli çok oldu. Ama işten güçten bide fotoğraf fazlalığından anca paylaşıma başlama fırsatı buldum...:D

omerfarukkoc link=topic=48852.msg478072#msg478072 date=1322568172' Alıntı:
hele sükür erkan abi cektigin meshur fuar fotolarını paylasmaya basladın :)
cok güzel eline saglık :)

Anca sıra geldi...:D

Holland link=topic=48852.msg478138#msg478138 date=1322571954' Alıntı:
Erkan eline sağlık, paylaşım için teşekkürler.

Şu ilk ve üçüncü fotoda hidrolik kollarının yanlarında bulunan siyah tankların ne olduğu hakkında bir fikri olan var mı ?

http://www.farmphoto.com/image.aspx?n=839bd9f4-0517-4f4c-90c2-ed9c417403cc.jpg&s=original

Onlar havalı fren tüpleri olması lâzım.

Avrupadaki Kubota lar bile farklı. Demekki Türkiyeye gönderilenler daha eski teknoloji oluyor. Yanlış anlaşılmasın, bu ,pekçok marka için geçerli. :)

768 link=topic=48852.msg478311#msg478311 date=1322582605' Alıntı:
Avrupadaki Kubota lar bile farklı. Demekki Türkiyeye gönderilenler daha eski teknoloji oluyor. Yanlış anlaşılmasın, bu ,pekçok marka için geçerli. :)
Yok abi ya bu yeni çıktı ilk bu fuarda sergilendi diğerleri aynı kasa zaten daha geçen sene yeni kasa geldi.Türkiye ye gelenlerin oradakilerden farkı yok o konuda haksızlık etmiyelim.Hidrolik bağlantıları bile avrupadaki ekipmanlara göre bilyalı oalrak geliyor burada iğnelilere çeviliyor bizim usule göre yapılıyor burda değiştiriliyor.O konuda kesinlikle şüphe olmasın :)

Agacım eline sağlık şükür ki paylaştın. G serisi alt ışıkları olmamış ama üst ışıkların dizaynı çok hoş olmuş. Vitesleri çok güzel tam donanımlı bir traktör. O tüpler fren için. Makinanın arka kısmıda güzel kuvvetli. Diğer seri ise daha sade. Ama oda çok iddialı. Türkiyeye gelen seriler daha sade ama bu yeni seriler gelecek yakında inşallah :)