erkunt 110 luk resimleri ilk benden :D

Ynt: erkunt 110 luk resimleri ilk benden :D

SmhGwz link=topic=48857.msg478083#msg478083 date=1322569761' Alıntı:
herşey ii güzelde şanzımanı değiştirmişlermi ? acaba :S
ve yine büyük bi motor olmuş devasa görüntüsü var bu 7 ton varmıkı :)

bende arkadaşa katılıyorum 7 ton vardır buda herhalde :)

ertac sahın link=topic=48857.msg478091#msg478091 date=1322570369' Alıntı:
volkan ayrıntıları bılıyosan anlatın olm :D antalya growteck de sergılenecek mı bu ?
hacı benim bişeyden haberim yok, motorlar çıkmadı daha ülke genelinde bikaçtene farklı bölgelere deneme vermişler çeşitli işlerde kullanılıp test ediliyor işte.
Dqn link=topic=48857.msg478097#msg478097 date=1322570595' Alıntı:
Arkadaşın dediği gibi acaba nereye ağırlık taksam diye düşünmüşler. Ama deneme motoru olduğu için o ön jant ağırlıkları sökülebilir. Arka lastik kalın olsaymış.
ben 90lığını gördüm lastikler çap olarak bundan küçükdü ama aşırı kalındı.

Güzel paylaşım. Sonunda casus fotoğraflar bizde de yayılmaya başladı. Eskiden yurt dışında çıkan prototip modelleri casus fotoğraflar ile görürdük. Şimdi bizde de var...:D Yeni modelin arka hidrolik sistemi hoşuma gitti. İlave piston ve 8 çıkış olması gayet iyi olmuş. Arkası sağlam duruyor. Bu şekilde yeni TD5 serisine fark atacaktır diye düşünüyorum. Kalıp olarak daha sallı olabilir diye düşünüyorum. Sanırım o yüzden bu kadar fazla ağırlık takmışlar. Son hâlinde boy sorununu çözerler diye düşünüyorum. Her ne kadar donanım özelliklerini pek bilmesekte hidrostatik shuttle ve elektronik hidrolik kontrolleride mevcutsa gerçekten piyasada fark yaratır diye tahmin ediyorum.

Dqn link=topic=48857.msg478097#msg478097 date=1322570595' Alıntı:
Arkadaşın dediği gibi acaba nereye ağırlık taksam diye düşünmüşler. Ama deneme motoru olduğu için o ön jant ağırlıkları sökülebilir. Arka lastik kalın olsaymış.
bende aynısını argedeki mühendise dedim.ön tekerlekte ağırlıkmı olur sanki 68 model traktör dedim.ön teker bilayalarını filan bozar dedim.bir kamyon bişey anlattı.dedim kendini yorma motoru uzat.yoksa bunun 80 liğine 6 lı takan arkadaşlar var. (ismini verip rencide etmek istemiyorum soy ismi uzel zuha-*-s )buna Allah muhafaza 10 lu takarlar önünü yerden indiremeyiz ok-*-s

cıvıq06 link=topic=48857.msg478102#msg478102 date=1322570890' Alıntı:
bende aynısını argedeki mühendise dedim.ön tekerlekte ağırlıkmı olur sanki 68 model traktör dedim.ön teker bilayalarını filan bozar dedim.bir kamyon bişey anlattı.dedim kendini yorma motoru uzat.yoksa bunun 80 liğine 6 lı takan arkadaşlar var. (ismini verip rencide etmek istemiyorum soy ismi uzel zuha-*-s )buna Allah muhafaza 10 lu takarlar önünü yerden indiremeyiz ok-*-s
:D buna varya öndeki ağırlıkları daha uzun yapsalar birazda büyütseler hiç bişey istemez traktör yüksek olduğundan kısa görünüyo. :)

arkadaşlar yorumlar için tşkler kendim canlı canlı çektim herşeyi videoda var atıcam :) motor kg olarak 6 ton rahat var ardındaki 4lü pulluk 1.300 kg en az. motorun boyalarına gelince motor kullanıcıda suan fabrika ucretsiz olarak bizim burda bi kullanıcımıza getirdi test edin amaçlı ezin bakalım - leri neler falan die. onun için boyaları falan tam değil. üstündeki yazısı falan konmamış yani fabrika motoru. 2 degarda yani 2000 m2 de 6 litre yakıyomus ardındaki pulluk ile. sert toprakta 65 70 hp çift çekert motorun 3 lu 13 14 plluk taktıgı toprakta.