erkunt 110 luk video :) kendi çekimim.

Ynt: erkunt 110 luk video :) kendi çekimim.

cazgin0020 link=topic=48860.msg478120#msg478120 date=1322571484' Alıntı:
arkadaşlar pullukta denettirmek için tarlaya sokturttum ama bilmeyen bi kişi vardı tek çekerde denedi motoru batırdı :D arkasındaki 1.300 kg civarı bi pulluk.
güzel gidiyo.yakıtı nasıl biliyomusun

Güzel paylaşım. Ama vidyoda gördüğüm kadarıyla traktörün az daha uzun olması şart. Ülkemiz şartlarında Erkunt kullanıcılarının arkasına takacağı pullukta vidyodaki olacaktır diye düşünüyorum. Daha büyüğü olurda küçük olmaz...:D Volkan ' dan ve diğer kullanıcılardan biliyoruz...:D O yüzden daha sallı olması gerek...:D

alipasalierkan link=topic=48860.msg478140#msg478140 date=1322572015' Alıntı:
Güzel paylaşım. Ama vidyoda gördüğüm kadarıyla traktörün az daha uzun olması şart. Ülkemiz şartlarında Erkunt kullanıcılarının arkasına takacağı pullukta vidyodaki olacaktır diye düşünüyorum. Daha büyüğü olurda küçük olmaz...:D Volkan ' dan ve diğer kullanıcılardan biliyoruz...:D O yüzden daha sallı olması gerek...:D
arkasındaki pullugun maşşallahı vardı 1300 kg daha ne takacaklar :) ama on taraf sarsıntıda etkiliyodu .)

Daha farklı bir şey bekliyordum, hayal kırıklığına uğradım. :D Traktör uzaktan bakınca 80 ' lik Servet gibi duruyor, dediğiniz gibi çok kısa. Ama daha iyilerinin yapar inşallah Erkunt.